Rockstar Games pēc 11 gadiem atsakas no Agent preču zīmes

Rockstar Games un to pārvaldītājs Take-Two Interactive neturpinās Agent spēles izstrādi…

Balstoties pēc ASV Patentu un preču zīmju biroja (USPTO) paziņojuma, tad Agent preču zīmes reģistrācija ir atcelta.

Tiesa, nedz Take-Two, nedz Rockstar Games nav komentējuši notikušo, un Rockstar Games mājas lapā spēļu sadaļā vēl joprojām var atrast Agent spēles logo.

Agent ir viena no visnoslēpumainākajiem spēļu projektiem, kuru atklāja 2007. gadā kā eksluzīvu PlayStation 3 spēli. Spēle bija plānota kā atvērtās pasaules tipa, kuru darbība norisinātos 1970. gados, Aukstā kara laikā, kad valdīja nodevība, spiegošana, politiskas slepkavības un citas netikumības.

Avots: comicbook

*Abonē Patreon un saņem ekskluzīvas lietas*

CIENĪJAMAIS LASĪTĀJ, ja tev rūp tas, ko mēs darām un vēlies mums palīdzēt attīstīties – abonē Patreon, jo tā ir iespēja Latvijā izveidot nopietnu videospēļu mediju un tev piedāvāt interesantāku un labāku saturu. Paldies, visiem, kuri mūs atbalsta. Tas mums daudz nozīmē!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

2 thoughts on “Rockstar Games pēc 11 gadiem atsakas no Agent preču zīmes”

    1. Tiesa, jo, kā izrādās, 19. novembrī Agent preču žīmju reģistrācija tika atcelta. Interesanti, ka par to Take-Two vai Rockstar Games nekomentē, kā arī, mājas lapā vēl joprojām tā spēle tur atrodas…

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *