Iemesls, kādēļ Death Stranding ir nākamās paaudzes (next-gen) spēle

Death Stranding ir viena no vismistēriskākajām spēlēm, kādu esmu redzējis. Ir tik daudz jautājumi un tik maz atbilžu. Un tad ir acīmredzamais aspekts, kas Death Stranding padara par nākamās paaudzes spēli…

Atvērsim acis vaļā. Vai kāds no jums tiešām domā, ka šī ir PlayStation 4 spēle? Paskatieties uz šo fotoreālistisko grafiku. Tas ir apbrīnojams, it sevišķi, tā titulbilde rakstā. Ko tādu videospēļu pasaulē es neesmu manījis, bet gan sapņojis, ka kādu dienu kāda spēle varētu stipri līdzināties realitātei. Un Death Stranding vizuāli ir tuvu tam, ja ne pat vēl tālāk.

Kādās krāsās izskatās klintis, zāle, paša cilvēka apģērbs un viņu ekipējums, kā arī sīkā detalizācija liek apbrīnot. Tajā pašā laikā reālistiskais apgaismojums un miglas efekti. Kā zinām, Hideo Kodžima kungs sadarbojas ar Sony, kur Guerrilla Games pārstāvji viņiem dāvā vienreizējo Decima spēļu dzinēju, kas tika izmantots Horizon Zero Dawn.

Tiesa, H. Kodžima šo dzini uzlabo, un izmanto tās potenciālu, lai savā jaunākajā projektā Death Stranding varētu piedāvāt līdz šim visu, ko mūsdienu tehnoloģijas spēj atainot. Un nav noslēpums, ka H. Kodžimam patīk spēlēties ar inovatīvām tehnoloģijām.

Spēļu portāls Gamerant ir atzīmējis, ka Death Stranding ir PlayStation 4 spēle, kuru pirmais video tika uzņemts uz PlayStation 4 Pro. To demonstrēja 2016. gadā The Game Awards pasākumā, un H. Kodžima ir piebildis, ka vēlāk spēle izskatīsies grafiski vēl labāka.

Fotoreālistiskā grafika ir patlaban vienīgais iemesls, kas liek man domāt, ka šī ir nākamās paaudzes spēle, jo neviena cita spēle patlaban šādu grafikas atainojumu nav piedāvājusi. Ja kas tāds būtu iespējams, spēļu izstrādātāji jau sen būtu to ieviesuši. Iespējams, H. Kodžima komanda tiešām smagi strādā, lai no Decima spēļu dzinēja izpiestu maksimālo. Iespējams, šī ir PlayStation 4 spēle, un ka uz PlayStation 4 Pro tā mirdzēs visspožāk. Bet es tomēr tam negribu ticēt. Es Death Stranding redzu kā PlayStation 5 spēli.

Lasi vairāk par Death Stranding:

*Abonē Patreon un saņem ekskluzīvas lietas*

CIENĪJAMAIS LASĪTĀJ, ja tev rūp tas, ko mēs darām un vēlies mums palīdzēt attīstīties – abonē Patreon, jo tā ir iespēja Latvijā izveidot nopietnu videospēļu mediju un tev piedāvāt interesantāku un labāku saturu. Paldies, visiem, kuri mūs atbalsta. Tas mums daudz nozīmē!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *