Ko “Konsoles” komanda vēlas no Ziemassvētku vecīša?

Arī mēs Oskars, Raivis, Elvis un Mārtiņš (kas šogad slikti uzvedās un dāvanu no Ziemassvētku vecīša var necerēt) gaidām dāvanas. Hmm, kādas?…

Oskara dāvanu saraksts

Foto: pixabay

Mīļo, dārgo, jauko Ziemassvētku vecīti. Es zinu, ka pēdējos gados esmu bijis slikts puika. Es atminos tevi pēdējoreiz, kad biju mazs un tu mani pēri ar žagaru. Tu teici, ka es tajā gadā slikti uzvedos. Bet tad piepeši pēc žagaru slānīšanas, tu no maisa izvejoji PlayStation 1. Es nesapratu, kas tas ir. Bet tas mani ierāva un lika iepazīt videospēļu pasauli.

Pēc tā laika, es tevi, Ziemassvētku vecīt vairs neesmu saticis. Ko esmu darījis nepareizi? Es atminos, ka man vecāki savulaik teica “ja tu, Oskar, labi uzvedīsies, tad Salatēvs ieradīsies un mūs apciemos”. Es esmu centies, bet tā arī tu neieradies. Šogad biju paklausīgs jaunietis, vecākiem nebildu ne vārda, studēju cītīgi, māju slaucīju ar slotu, palīdzēju cilvēkiem, neatlaidīgi rakstīju un darbojos Konsoles.lv, kā arī veidoju dažādus konkursus, lai sevi un citus priecētu.

Ziemassvētku vecīti, es vēlos zem eglītes saņemt jaunas zeķes. Bet ne vienkāršas zeķes. Es vēlos, lai tu man atnestu tādas zeķes, uz kuru būtu Konsoles.lv logo. Un tajā zeķē, būtu tāds brīnumlīdzeklis, kas ļautu Konsoles.lv projektam strauji izaugt un sasniegt Oskaram prātā neaptveramos mērķus. Proti, manus mērķus Ziemassvētku vecīti, es esmu Oskars. Tādēļ, es vēl šīs atlikušās dienas līdz 24. decembrim centīšos nepieļaut nevienu palaidnību, jo vēlos tevi šogad beidzot satikt. Vēlos redzēt un pataustīt tavu bārdu. Tādēļ, lūdzu, ieradies. Esmu labi uzvedies. Es nekožu!

Elvja dāvanu saraksts

Foto: pixabay

Sveiks, Ziemassvētku vecīti! Ir pagājuši daudz gadu kopš pēdējo reizi tev rakstīju. Cik atceros, tad pēdējoreiz mūsu komunikācijā kaut kur bija pārrāvums, jo tā arī nesaņēmu to, ko tev lūdzu.

Lai arī kā nebūtu bijis, jaunas tehnoloģijas, jaunas iespējas, jauna komunikācija. Man kā diezgan aizņemtam cilvēkam šogad nav bijusi iespēja izbaudīt šī gada vienu no lielākajiem (ja ne pašu lielāko) hītu, Red Dead Redemption 2. Far Cry 5 arī neizskatās slikti, it īpaši, ar visiem DLC un bonusiem. Protams, man kā nebeidzamam Zvaigžņu Karu un Gredzenu Pavēlnieka fanam ļoti patīk visi nieki un suvenīri no šīm franšīzēm. Bez populārās kultūras esmu kaislīgs hokeja (īpaši Anaheimas Ducks) fans, tāpēc lietas, kas ir saistītas ar šo sporta veidu vienmēr ir ļoti patikušas. Ja nu tev ļoti bail ir nošaut greizi ar dāvanas izvēli es vienmēr priecājos par PSN dāvanu kartēm (UK reģions). Dārgo vecīti, es ceru, ka šogad esmu bijis labs un, par spīti manam sarkasmam, esmu pelnījis arī kaut ko no šī visa.

Jebkurā gadījumā, veiksmi tev un taviem elfiem. Neesi pārāk bargs pret Bethesda, viņiem mazliet ČP tikko sanāca, bet kuram negadās un, lūdzu, iestāsti izstrādātājiem, ka mēs 2019. gadā vēlamies vairāk aizraujošu vienspēlētāja (singleplayer) spēļu.

Raivja dāvanu saraksts

Foto: pixabay

Ziemassvētku laiks vienmēr tiek uzskatīts par brīnumu laiku. Varbūt tāpēc, ka filma “Viens pats mājās” un citi popkultūras elementi mums atgādina par to katru gadu, vai arī viens tukls onkulis mēģina nogādāt dāvanas visiem gribētājiem, ieskaitot nepaklausīgos puikas un sliktās meitenes (2018. gadā tas skan pavisam nepareizi). Lai nu kā tur būtu, noteikti zinu, ka savu dāvanu esmu nopelnījis, savukārt naudu uz to, diemžēl neesmu, taču tas man nebūt netraucē pafantazēt, ko es šogad vēlētos atrast zem Ziemassvētku eglītes.

Pirmkārt, ir jāprecizē, ka jau 11 gadus neesmu nekādas konsoles īpašnieks. Mana pieredzes krāšana videospēļu lauciņā apstājās pie pirmā PlayStation, kas tajā brīdī kļuva par visuma epicentru septiņu gadu vecā puikas prātā. Un nemaz nebija svarīgi, ka jau četrus gadus pastāvēja otrais PlayStation – es augu laukos, es nemaz nezināju, ka tādi ir divi, un otrais ir labāks!

Tāpēc pavisam atklāti jāsaka, ka PlayStation konsolei noteikti ir vieta manā dāvanu sarakstā. Tā vismaz ir jāpaņem, lai izbaudītu, nu jau gada spēles titulu ieguvušo “God of War”, kā arī morāli jāsagatavojas Naughty Dog produktam “The Last uf Us Part II”. Protams, ar līkumu nevar apiet jauno Zirnekļcilvēku, kas man lika nobirdināt kādu asariņu, baudot spēles procesu no YouTube video rullīšiem un iztēlojoties, cik jautri būtu pašam lidināties gar Ņujorkas debesskrāpjiem. Turklāt jaunais “Red Dead Redemption 2” un citi brīnumdarbi var nemaz nesagaidīt iespēju parādīties uz PC (kaut gan ir dažādās spekulācijas), kas liek milzīgu ķeksi finanšu investēšanā konsoles iegādei.

Runājot par PC, tad tāds man vismaz ir. Brīvos brīžos, kad man apnīk ne smieklīgi jokot un spēlēt PC ekskluzīvu “Karogu”, es uzmetu aci datorspēļu aktualitātēm, kas noved mūs pie otrā punkta manā vēstulē Salavecim. Šis lēmums droši vien ir pats grūtākais, jo izšķirties par labu kādai noteiktai datorspēlei ir pavisam neiespējami, taču gan mana datora veiktspēja, gan mans plānais maks nespēj skriet līdzi tik daudziem stāstiem, sižetiem, personāžiem un pasaulēm, kurās ir milzīga vēlme ienirt. Tomēr ir jāatzīmē nākamajā gadā iznākošais “Metro Exodus”, kuras sērijas iepriekšējās daļas mani vienaldzīgu neatstāja. Interesanti būs paskatīties uz “Sekiro: Shadows Die Twice”, kas pagaidām manī raisa patīkamu intrigu, radot priekšstatu, ka Assassin’s Creed un Dark Souls radīja savu kopīgo mazuli. Protams, ir jāatgādina visiem draugiem un radiniekiem, ka “Cyberpunk 2077” iznākšanas laikā, durvis uz ārpasauli uz kādu laiku beigs pastāvēt. Bez šaubām noteikts datums vēl nav zināms, gluži kā nesen anonsētajam “Stalker 2”, kam būtu saules gaisma jāredz 2021. gadā, tomēr tajā arī ir savu plusi –  ir pietiekami laika, lai iekrātu naudu. Iespējams, tad, neizšķiežot ne brīdi, maciņš ļaus iegādāties kaut kad (cerams) iznākošo “Mount and Blade: Bannerlord”, “Elder Scrolls VI” un tad jau tur uz iedomu horizonta varbūt varēs pamanīt arī “Half Life 3”.

Sarakstot savu milzīgo sarakstu un iemetot to pastkastītē, atliek tikai cerēt, ka Ziemeļpolā dzīvojošais vecis ir informēts, ko šie visi nosaukumi nozīmē, citādāk tā būtu diezgan liela vilšanās. Runājot par vilšanos, tad es nepieņemšu “Fallout 76” jauno Elder Scrolls vietā un atrunu, ka “Fallout 76” arī ir no Bethesda studijas. Galvenais, lai Tods Hovards tagad nepārtaisa “Fallout 76” bezmaksas spēlē, kā to nesen izdarīja Valve ar “Counter-Strike: Global Offensive”. Pilnīgi vienalga, ka kādreiz es krāju pusdienu naudu, lai pašaudītu teroristus, toties tagad, dzenoties pakaļ trendiem, mums ir Battle-Royale režīms. Paldies Geibam par tik “burvīgu” dāvanu Ziemassvētku priekšvakarā, es domāju, ka viņš ir laimīgs.

Esiet laimīgi arī Jūs un lai nekas nesabojā Jūsu svētku noskaņu! Priecīgus tuvojošos svētkus!

Mārtiņš šogad slikti uzvedies

Foto: pixabay

Tā kā Mārtiņš šogad bija nerātns, tad mēs no Ziemassvētku vecīša saņēmām vēstuli no Ziemeļpola vai Lapzemes (atklāti sakot rokrakstu skaidri izlasīt nevarējām), kurā vēstīts, ka Mārtiņu sagaida sarkanā vecīša siksna un neliels izbraukums ar kamanām. Sazin, kas Ziemassvētku vecītim ir prātā ar Mārtiņu.

Mēs, Konsoles komanda vēlam jums visiem priecīgus un gaišus svētkus!

*Abonē Patreon un saņem ekskluzīvas lietas*

CIENĪJAMAIS LASĪTĀJ, ja tev rūp tas, ko mēs darām un vēlies mums palīdzēt attīstīties – abonē Patreon, jo tā ir iespēja Latvijā izveidot nopietnu videospēļu mediju un tev piedāvāt interesantāku un labāku saturu. Paldies, visiem, kuri mūs atbalsta. Tas mums daudz nozīmē!

Author: Oskars Miķelsons

Videospēļu žurnālists un liels kakao dzērājs.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *