Konsoles Gada Spēle 2018 (+ balvas ieguvējs)

Ir zināmas deviņas labākās videospēles 2018. gadā. Taču, kura no tām ir Konsoles Gada Spēle 2018?…

Iepriekšējās Konsoles Gada spēles:

Balvas ieguvējs (noskaidrots izlozes veidā) ir cilvēks ar foruma segvārdu raivuha007. Apsveicam, tevi! Dodies uz forumu un dod šeit ziņu triju dienu laikā, ja nē, notiks atkārtota izloze, lai noskaidrotu nākamo laimētāju.

Vēlos teikt lielu paldies visiem, kuri piedalījās šajā pasākumā. Kopumā 62 lietotāji izvirzīja nominācijas spēlēm, taču 63 nobalsoja izšķirošajā balsojumā.

Kā zināms, šī ir mūsu tradīcija, kuru piekopjam jau sešus gadus, lai noteiktu gada labāko spēli. Un bez tevis mēs to neizdarītu. Tādēļ arī pagājušogad decembra sākumā visiem foruma lietotājiem bija iespēja balsot par savu mīļāko spēli, lai noskaidrotu Konsoles Gada Spēli 2018.

Konsoles.lv vēl visiem vienreizēju un spēlēm bagātu 2019. gadu!

*Abonē Patreon un saņem ekskluzīvas lietas*

CIENĪJAMAIS LASĪTĀJ, ja tev rūp tas, ko mēs darām un vēlies mums palīdzēt attīstīties – abonē Patreon, jo tā ir iespēja Latvijā izveidot nopietnu videospēļu mediju un tev piedāvāt interesantāku un labāku saturu. Paldies, visiem, kuri mūs atbalsta. Tas mums daudz nozīmē!

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

5 thoughts on “Konsoles Gada Spēle 2018 (+ balvas ieguvējs)”

  1. Paldies, Andri, ka novērtē, centos! 🙂

   Jā, es arī gribētu “Konsoles Gada Spēli” pasākumu padarīt interesantāku, bet lai veiktu šādu balsojumu starp žanriem, tad to vajadzētu tehniski arī nodrošināt, jo nezinu, vai kāds vēlēsies forumā, komentāra veidā to pašam atsevišķi formēt un atzīmēt. Tur tā problēma, bet padomāšu citas alternatīvas.

 1. Varbūt es to redzu savādāk,bet man nebūtu problēma atsevišķi pašam to noformēt…
  Personīgi es šogad liktu pie labākajām-Detroit,God Of War,AC Odyssey un bez žanru sadalīšanas,atzīmēju tikai venu,kura nebūt nav tā labākā,jo man viņas ir trīs,tikai atšķirīgas žanros…

 2. Tieši tā, manas trīs mīļākas spēles bija Detroit,God Of War un AC Odyssey. Fināla balsojumā nobalsoju par AC Odyssey, lai pavirzītu uz priekšu, jo God of War jau bija Topā Nr.1.

  Būtu lieliski sadalījums pa žanriem nākamos gados. Tāda spēle kā Forza Horizon 4 nekad nevinnēs gada spēles balvu, bet kā labākā braukšanas spēle noteikti.

  Ievēroju, ka 2015.gada spēļu video ir izņemts no Youtube, jo Activsion uzlika straiku. Tā kā uzmanīgāk ar Activsion treileriem.

  1. Paldies, Eking par info! 🙂

   Jā, tieši tajā laikā es sāku iepazīties ar autortiesībām, tādēļ tagad pievēršu tam lielāku uzmanību. Par laimi šis “straiks” ir uzlikts manam privātajam profilam nevis “Konsoles”. Bet paskatīšos, ko varu darīt lietas labā, lai “Konsoles Gada Spēle 2015” atkal būtu redzams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *