Tev Days Gone spēlē uzbruks 300 zombiji

“Tev būs jāpieveic 300 zombiji,” saka Days Gone galvenais spēles pasaules dizaineris Ēriks Jensens (Eric Jensen)…

Lai pieveiktu 300 zombijus, kas tev skrien vienlaikus virsū – nepietiks vien ar bēgšanu un automātu izmantošanu, jo zombiji ir spēcīgi un ātrāki par spēles galveno varoni Dikensu.

Tādējādi spēlētājam ir jāizmanto apkārtējā vide, objekti, sprāgstošas vielas un citas stratēģiskas iespējas, lai pēc iespējas efektīvāk un vairāk nogalinātu zombijus. Un pats galvenais – izdzīvot.

Piedevām zombiji nebūs dumji, un nesekos tieši tev pa pēdām, bet arī meklēs citus virzienus, kā tevi apiet un novākt.

IGN pārstāvis Days Gone spēļu izstrādātāju E. Jensenu intervēja ASV, Sanantanio pilsētā, kurā no 18. līdz 20. janvārim norisinājās PAX South spēļu pasākums.

Days Gone spēle iznāks 26. aprīlī ekskluzīvi uz PlayStation 4 konsoles.

*Abonē Patreon un saņem ekskluzīvas lietas*

CIENĪJAMAIS LASĪTĀJ, ja tev rūp tas, ko mēs darām un vēlies mums palīdzēt attīstīties – abonē Patreon, jo tā ir iespēja Latvijā izveidot nopietnu videospēļu mediju un tev piedāvāt interesantāku un labāku saturu. Paldies, visiem, kuri mūs atbalsta. Tas mums daudz nozīmē!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

3 thoughts on “Tev Days Gone spēlē uzbruks 300 zombiji”

 1. šitas man patīk,tas,kas tur notiek un kā tas notiek,ir viens no iemesliem,kapēc es to spēli gribu….
  Daudzi forumieši izsakās negatīvi,bet man tieši emocijas ir pretējas – nu tad beidzot,drīz to būšu sagaidījis…

  1. Jāatzīst, ka šis video mani vairāk uzrunāja un pārliecināja par Days Gone, nekā nesen iznākušais treileris, kas atainoja spēles pasauli. Bet, joprojām esmu skeptisks pret šo.

   Andri, ko tu beidzot būsi sagaidījis? 300 zombijus, kuri tevi virtuāli gribēs apēst? 😀

 2. Oskar,protams ka šo spēli – man patīk tāda tipa spēles,kur ir izdzīvošana,munīcijas un resursu meklēšana lai virtuāli izdzīvotu… Plus vēl tas,ka motociklu ir jālabo,degviela nav mūžīga un arī ir japarūpējas par savu transporta līdzekli. Kā jau forumā biju minējis,diezgan daudz info esmu ievācis no dažādiem avotiem par šo spēli!
  Par tiem zombijiem,jau gadu atpakaļ parādijās dažadi video,kā aptuveni tas vis notiek .

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *