Dāvājam ikvienam par brīvu mūsu otro videospēļu žurnālu

Pasakoties manai vakardienas dzimšanas dienai un jaunajam Konsoles posmam, es ar savu mazo žurnāla komandu vēlamies tev par brīvu dāvāt mūsu otro digitālo Konsoles.lv spēļu žurnālu…

Lai iegūtu šo žurnālu, dodies uz Patreon lapu, un skaties zemāk, tiklīdz ieraudzīsi virsrakstu “Konsoles.lv Videospēļu žurnāls 2. izdevums. Tur ir fails Konsoles Žurnāls 2018. oktobris.pdf, kas jālejupielādē, lai varētu lasīt žurnālu. Starp citu, arī pirmais žurnāls ir par brīvu, atliek skatīt zemāk.

Otrais digitālais žurnāls iznāca pagājušajā gādā, 19. oktobrī, kuru padarījām interesantāku, personiskāku, oriģinālāku, kas rada mūsu Konsoles atmosfēru. Žurnāls ļāva sasniegt aptuveni 7 abonētājus Patreon servisā.

Lai nu kā, novēlam tev patīkamu lasīšanu, un varbūt arī trešais digitālais spēļu žurnāls kādu dienu ieraudzīs gaismu! 🙂

*Abonē Patreon un saņem ekskluzīvas lietas*

CIENĪJAMAIS LASĪTĀJ, paldies, ka esi šeit ieradies un lasi manus darbus. Mani tas priecē un es to novērtēju! Bet, ja tu vēlies atbalstīt mani, palīdzēt Konsoles projektam attīstīties – abonē Patreon, jo tas ir lielākais atbalsts, ko tu man vari sniegt. Tas ir atbalsts, kas ļautu Latvijā radīt stabilu videospēļu mediju. Es vēlos pateikt lielu paldies visiem, kuri mani atbalsta caur Patreon! Tas man nozīmē daudz! Paldies!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *