Far Cry: New Dawn vizuālais stils iekaro Oskara sirdi

Skatoties pēdējos Far Cry: New Dawn video, mani vienkārši apbur spēlē esošās krāsas toņi gluži kā maģija, it sevišķi, dominējoši rozā un sarkanā krāsa. Tai ir kas īpašs un sirdij tīkama, ko nevaru izskaidrot…

Paskat tik, cik skaisti viss izskatās! Teju vai asaras acīs sariešas. Skaisti dzīvnieki ar krāsainiem ragiem. Rozā mākoņi. Daudz puķītes ko dāmām dāvināt. Bet ja nopietni, man uzreiz rodas jautājums, vai pēc atombumbas sprādziena tiešām šādi jauki un vienreizēji izskatītos pasaule – kad zāle kļuvusi zaļāka, debesis koši zilākas un aug skaistas rozā puķes?

Ne tikai apburošā spēles pasaule ir mainījusies kopš Far Cry 5, bet arī cilvēku kultūra. Varam manīt, kādi apģērbi, ekipējumi ir mugurā pretiniekiem. Tiem ir ieturēts interesants stils, kuru acis aizsedz kārtīgas melnas brilles – kā viņi spēj tām ko cauri saskatīt? Bez tam, cilvēks, kas tur rokā vairogu ir noteikti sieviete! Sakiet, ka tā nav!. Mana acs ir precīza un asa kā vanagam.

Gan uz tās sievietes vairoga, gan uz rozā un zilā krāsas mašīnas ir interesanti gravējumi, raksti, kas simbolizē šo noslēpumaino postapokaliptisko pasauli. Šos apzīmējumus esmu redzējis arī uz mājas sienām, ieročiem un citiem objektiem. Diez ko tie mums liecina?

Pat dzīvnieki ir mainījuši savu izskatu! Laikam tas ir bullis, kas apaudzis ar sūnām? Drit vai nazīt, gluži kā sapnī. Un atkal kārtējais zīmējums uz mašīnas pa labi. Tas viss rada tādu intrigas pilnu pasauli, ka šķiet, ka Far Cry: New Dawn ir cita spēle, ja ne procesa, tad vismaz vizuāli tā ļoti atšķiras no Far Cry 5.

Tādēļ priecē, ka Far Cry spēles izstrādātāji Ubisoft Montreal šo pasauli ir radījuši košu, krāsainu, kas piesaista, uzrunā un rada vēlmi atgriezties šķietami zināmajā, bet tajā pašā laikā jaunajā vidē. Un viņiem tas ir izdevies, jo es esmu apburts kā apstulbuša muša pa medu.

*Abonē Patreon un saņem ekskluzīvas lietas*

CIENĪJAMAIS LASĪTĀJ, paldies, ka esi šeit ieradies un lasi manus darbus. Mani tas priecē un es to novērtēju! Bet, ja tu vēlies atbalstīt mani, palīdzēt Konsoles projektam attīstīties – abonē Patreon, jo tas ir lielākais atbalsts, ko tu man vari sniegt. Tas ir atbalsts, kas ļautu Latvijā radīt stabilu videospēļu mediju. Es vēlos pateikt lielu paldies visiem, kuri mani atbalsta caur Patreon! Tas man nozīmē daudz! Paldies!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

5 thoughts on “Far Cry: New Dawn vizuālais stils iekaro Oskara sirdi”

 1. Ta pat kā Far Cry Blood Dragon tā arī New Dawn izceļās ar košu krāsu gammu kas atgādina neona laikus kas manuprāt vizuāli bija simtiem reižu krāšņāk kā tagadējie led un qled laiku.

  1. Paldies, Bubinator par komentāru!

   Ā, jā, Far Cry: Blood Dragon arī piemita tas interesantais krāsu stils. Biju savulaik paspēlējis tikai stundu trial uz PS3. Pats process mani kaut kā nesaistīja, šķita pārlieku futūristisks priekš manis, bet vizuāli gan ir piesaistošs.

   Led un qled laiki, ko tu ar to biju domājis?

   1. Neona krāsai pašai par sevi piemīt specifiska krāsa, kādreiz uz ielas izkārtnēs, vienmēr bija šie apgaismojumi taču tagad to visu ir aizstājuši lieli led un qled monitori un šī specifiskā krāsa ir izmirusi, tāpēc pats saucu šos par led un qled laikiem 😀

 2. Par vizuālo un krāsu salikumu, tas man gan nedaudz nepatīk – pēc kodol kara, manā izpratnē apkārtējai videi vajadzēja būt drūmakai un pelēkai…

  1. Tiesa, bet zinot Ubisoft iztēli saistībā par Far Cry, tad viņi prot piedāvāt savu unikālo skatījumu “kā būtu, ja būtu” 😀 .

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *