Konsolisti vērtē Resident Evil 2 Remake

“Spēle ir laba un interesanta, taču kārtējo reizi “Capcom” spēja nedaudz iedir*t saldajā medus kūkā,” saka foruma lietotājs archi

Foruma lietotājs archi saka:

“Spēle ir laba un interesanta, taču kārtējo reizi “Capcom” spēja nedaudz iedir*t saldajā medus kūkā. Kāpēc viņi sataisīja tā, ka visi nepaceltie priekšmeti atzīmējas kartē? Man atņēma iespēju pašam tos atrast.”

Foruma lietotājs kamikadzemk saka:

“Mans ieteikums, nevajag spēlēt vieglākajā grūtības pakāpē. Ņem Hardcore grūtības pakāpi un tad par kartes esamību būsi ļoti pateicīgs, jo tā palīdzēs izplānot visas darbības, ieskaitot arī spēles saglabāšanu, kura būs iespējama tikai ar atrastajām rakstāmmašīnas lentēm.”

Foruma lietotājs Skhen saka:

“Esmu nospēlējis pirmās divas stundas, un jāsaka, ka spēle pagaidām ir gandrīz laba. Patīk zombiji, tie tiešām ir labākie, kādus esmu redzējis videospēlēs. Stāstā un sižeta attīstībā ir trūkumi, piemēram, komunikācija starp Leonu un to studenti (vārdu piemirsu) ir nedabiski un neliek tam noticēt. Ir vairāki tādi neveikli mirkļi. Bet līdz šim kopumā ir interesanti, un spēle ierauj, kā arī reāli vari izjust izdzīvošanas atmosfēru, jo man visu laiku ir problēmas ar lodēm. Rada normālu spriedzi.”

Foruma lietotājs HandheldGuru saka:

“Nepatīk, ka Liona un Klēras sižets ir gandrīz identisks, ja neskaita sekciju vidusdaļā un beigas. RE2 varēja pateikt priekšā, ka pareizi būtu sākt ar Klēru, tad 2nd Run turpināt ar Lionu. To nezinot, trešajā stāsta iešanas reizē jau biju noguris redzēt vienu un to pašu saturu, kas tikai mazliet pamainīts. Zombiji bieži liekas pārāk izveicīgi, tāpēc grūti saprast, varēs paskriet garām vai tomēr jātērē lodes.”

Vairāk vari uzzināt Tavas atsauksmes par Resident Evil 2 Remake un Resident Evil 2 Remake tēmas sadaļā. Resident Evil 2 Remake iznāca 25. janvārī uz PlayStation 4, Xbox One un PC.

Kādas ir tavas atsauksmes par spēli?

*Abonē Patreon un saņem ekskluzīvas lietas*

CIENĪJAMAIS LASĪTĀJ, paldies, ka esi šeit ieradies un lasi manus darbus. Mani tas priecē un es to novērtēju! Bet, ja tu vēlies atbalstīt mani, palīdzēt Konsoles projektam attīstīties – abonē Patreon, jo tas ir lielākais atbalsts, ko tu man vari sniegt. Tas ir atbalsts, kas ļautu Latvijā radīt stabilu videospēļu mediju. Es vēlos pateikt lielu paldies visiem, kuri mani atbalsta caur Patreon! Tas man nozīmē daudz! Paldies!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *