Konsolisti vērtē The Division 2 betu

“Grafikas uzlabojumi ir pamanāmi, bet prasās jau nākamās paaudzes konsoli, lai šo visu The Division 2 varētu baudīt uz 60 kadriem sekundē,” saka foruma lietotājs Drejz

Foruma lietotājs Bubinators saka:

Beta ir izcila, vienīgais mīnus ir pretinieku vājums, jo viņi krīt kā tādas mušas. Galīgi nav nekāds izaicinājums. Man patīk, ka atsevišķiem karavīriem, proti, līderiem ir atšaujamas bruņas, kas padara to vietu vājāku. Kļūdas betā ir ļoti minimāli. Atmosfēra spēlē ir jūtama, bet vēl nespēju attiet no pirmā The Division klimata, jo tomēr tā ziema patika labāk.

Foruma lietotājs jaunais saka:

Vadība un mehānikas ir tāda pati kā pirmajā daļā. Pretinieki vairs nav tik ložu izturīgi, kas man krietni labāk patīk, tādēļ ir vieglāk spēlēt un nevajag vairs uz vienu pretinieku iztērēt veselas piecas aptveres. Bet šā vai tā apšaudes joprojām ir gana spraigas. Bez tam The Division 2 betu spēlēju viens bez komandas biedriem, un tas man nesagādāja problēmas, ko es nevarētu teikt par pirmo daļu. Tiesa, vizuāli spēle izskatās krietni labāk nekā The Division, jo man vairāk patīk, ka nav ziema, tas spēli manās acīs padara vairāk krāsaināku…

Foruma lietotājs kristaps21 saka:

Esmu pavadījis divas stundas The Division 2 betā un pirmie iespaidi teiksim nav tā, ka baigais vou! un būtu redzamas lielas izmaiņas. Nenormāls mīnuss manā skatījumā ir tas, ka stāsta varonis, ar ko tu spēlē – atkal izskatās, ka būs mēmais tips, kas tikai klausīsies un mās ar galvu. Tas man nenormāli kretinē ārā, ka nevar iedot viņam runas spējas.

Foruma lietotājs Dundukss saka:

Man spēlē ļoti patīk dinamiskais laika cikls, kā arī šaušana liekas, ka ir joprojām top līmenī. Tādēļ patreiz šķiet, ka visiem pirmās The Division faniem, šī viennozīmīgi ir jābūt tavā spēļu sarakstā.

Foruma lietotājs kamikadzemk saka:

Izstrādātāji ir pielikuši klāt ko darīt kartē PvE spēlētājiem. Tagad resursi ir jāvāc ne tikai, lai pats kaut ko varētu izgatavot, bet arī, lai palīdzētu izdzīvotāju grupām, kuriem ir nepieciešamas tādas lietas kā ūdens, ēdiens u.c. lietas. Turklāt pilsētā visdažādākajos stūros un pažobelēs ir paslēptas kastes ar resursiem (loot). Dažus no tām, lai atvērtu ir ir vajadzīgas speciālas atslēgas, kuras var iegūt, apslaktējot noziedzīgo grupējumu līderus.

Bet es neesmu sajūsmā par jauno bruņu labošanas mehāniku. Manuprāt, pirmajā The Division pielietotā aptieciņu sistēma bija veiksmīgāka. Bez tam liekas, ka tēls kustās un skrien nedaudz lēnāk un neveiklāk nekā pirmajā daļā.

Foruma lietotājs HandheldGuru saka:

Tā kā pirmo daļu nekad neesmu spēlējis, lielu daļu laika nesaprotu, kas The Division 2 bēta versijā vispār notiek. Daudz skaitļu un sistēmu, ko apgūt. Parasti skrienu, šauju un vācu laupījumu, šad tad nomainot ieroci vai ekipējumu uz kaut ko labāku. Kopumā it kā jautri ir, bet The Division 2 pagaidām īpaši neaizrauj.

Foruma lietotājs Skhen saka:

Kopumā paspēlēju aptuveni stundu uz PS4, un jāsaka, ka grafika spēlei ir ļoti iespaidīga, it sevišķi, dienas laikā. Viss ļoti detalizēts, vienubrīd atgādināja The Last of Us uz PS3, kur pirmo reizi redzēju spēlē tādu apgaismojumu un detalizāciju. Bet šaušana gan ir okay, tīkami šaut, pagaidām negarlaiko.

Foruma lietotājs Drejz saka:

Grafikas uzlabojumi ir pamanāmi, bet prasās jau nākamās paaudzes konsoli, lai šo visu varēdu baudīt uz 60fps (kadriem sekundē).

No pāris spēlētām stundām spēles betā ir grūti spriest, bet vizuāli spēle izskatās skaista, geimplejs ir plūstošs tāpat kā pirmajā The Division, skillu/perku ir daudz un ļauj tev pilnvērtīgi izvēlēties kas labāk tīk. Vienīgais mīnuss, ka jāgaida vēl 30 dienas, lai spēlētu pilno versiju.

Foruma lietotājs Sk00f saka:

Es nesaskatīju kardinālu starpību starp pirmo daļu un šo. Jā, protams, ir manāmi grafiskie uzlabojumi un jaunas fīčas, bet tas nav kaut kas tāds, kas liktu nepacietībā kalendārā atzīmēt dienas līdz spēles pilnās versijas iznākšanai. Viena lieta, kas tiešām priecēja, ir kadru skaitu (frame rate) stabilitāte. Lai kur spēlē atrastos, FPS (kadru skaits) nesvārstījās vairāk par 10 vienībām.

Foruma lietotājs okie saka:

Godīgi sakot, spēļu izstrādātāji The Division 2 nav krasi mainījuši kopš pirmās daļas, kas šķiet ir tīri pat okay. Nu pēc neskaitāmiem atjauninājumiem, kas bija pirmajai daļai, tad šeit ir novērojuma tikai nelieli uzlabojumi, papildinājumi un tā tālāk. Nekāds vou! nav, pat īsti nezinu, vai no tā ko ļoti gaidīju.

Vairāk vari uzzināt Tavas atsauksmes par The Devision 2 betu un The Division 2 tēmas sadaļā. The Division 2 iznāks 15. martā uz PlayStation 4, Xbox One un PC.

Kādas ir tavas atsauksmes par spēli?

*Abonē Patreon un saņem ekskluzīvas lietas*

CIENĪJAMAIS LASĪTĀJ, paldies, ka esi šeit ieradies un lasi manus darbus. Mani tas priecē un es to novērtēju! Bet, ja tu vēlies atbalstīt mani, palīdzēt Konsoles projektam attīstīties – abonē Patreon, jo tas ir lielākais atbalsts, ko tu man vari sniegt. Tas ir atbalsts, kas ļautu Latvijā radīt stabilu videospēļu mediju. Es vēlos pateikt lielu paldies visiem, kuri mani atbalsta caur Patreon! Tas man nozīmē daudz! Paldies!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

10 thoughts on “Konsolisti vērtē The Division 2 betu”

  1. “Jēga”, tas ir relatīvs jēdziens. Bet, NASCAR, ļaušu tev pašam izdomāt, kur slēpjas šī materiāla jēga.

   1. Viņš bija arī tas, kurš brēca pie nesenajiem “uzmini” rakstiem, cik viss ir slikti utt. Iesaku šādiem čīkstētajiem iet ar līkumu un neņemt galvā.
    Manuprāt, ļoti atzīstami, jēgpilni un kvalitatīvi gan šie, gan iepriekšējie raksti! Biju arī patīkami pārsteigts izlasot bezmaksas žurnālu.

    1. Paldies, DAFUQ par šiem vārdiem. Tas rada prieku. Prieku tālāk rakstīt, darboties un attīstīt Konsoles.lv.

     Vēl jo vairāk prieks, ka tev patika Konsoles žurnāls 🙂 .

 1. “Jeega” ir tad ja neko jaunu nevar izdoomaat un malt vienu un to pashu.Tik daudz jaunas speeles naak aaraa un buutu interesanti par vinjaam palasiit bet nee malj vienu un to pashu.Kas attiecas uz konsoles zhurnaalu tad es vinju nelasiiju vispaar jo nepatiik tik daudz lasiit bet uzskatu ka tas ir spljaaviens sejaa tiem kas to zhurnaalu abonee jo beigaas taapat visi lasa par briivu.Maksaat tikai lai aatraak dabuutu lasiit nav lielas “jeegas”.

  1. Neapvainojies, bet rakstības stils, frāzes “nepatīk daudz lasīt” un šķietami taisnvirziena domāšana liek Tevi uztvert nenopietni.
   Argumentēšu, kāpēc.
   1. Ne visi lasa forumu t.i. Konsoles.lv nav tas pats, kas Konsoles.lv forums. Tās ir divas dažādas pasaules. Tāpēc ir pilnīgi ok, ja šis tas tiek izlikts apskatei ārpus foruma, lai ne-foruma lasītāji redz citu geimeru viedokli, kas var būt labs informācijas avots.
   2. Daudz lasīt ir labi jebkurā gadījumā.
   3. Es pilnībā atbalstu un saprotu, kāpēc oktobra žurnāls ir pieejams bezmaksas. Tas tika darīts, lai tie, kas baidās/šaubās par to, vai abonēt žurnālu varētu to apskatīt un izdarīt lēmumu. Jo godīgi sakot man nebija ne jausmas, kāds tas patiesībā izskatījās un manī radīja skepsi. Izlasot žurnālu sapratu, ka es to varētu drīzumā abonēt. Par to, vai tas bija spļāviens kādam sejā, galīgi nē, jo tas netika izsūtīts visiem Latvijas iedzīvotājiem, bet gan interesentiem pieejams.

   1. 1.Nepiekriitu jo domaaju ka forumu lasa vairaak un forumaa informaacija nokljuust aatraak.2.Arii nepiekriitu jo bezjeedziigi paarlasiit vienu un to pashu nedomaaju ka ir labi.3.Daljeeji piekriitu.Bet ko lai dara tie kas samaksaaja jo par briivu vareeja lasiit ne tikai sho zhurnaala numuru.Par aboneeshanu vareeji izlemt jau lasot par briivu ieprieksheejos numurus.

 2. Naskar, Tevi laikam dzīve nav saudzējusi, ka no Tevis tikai negatīvais nāk:D Es nesaprotu, ja Tevi tas traucē, tad neapmeklē Konsoles.lv vai kādu atsevišķu sadaļu, kura Tev nepatīk.
  Tu esi tipiskais virtuālais tēls, kurš savu žulti izgāž virtuālā vidē – ne Tu sarunās iesaisties, ne rakstus veido, bet citu darbus nodirst Tev vajag.

  1. Es nesaku ka man shie raksti traucee.Vienkaarshi kam vajag sho informaaciju rkstiit otrreiz ja forumaa vinja jau ir pieejama un veel pietam dazhas dienas aatraak.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *