Pāris Vārdos 5 – šķiet, ka vilcienā redzu The Last of Us aktieri Troju Beikeru!

Es sēžu vilcienā, un paveros pa labi. Nespēju noticēt savām acīm. Latvijā, braucošā vilcienā man blakus, visai iespējams, apsēdās Džeola aktieris Trojs Beikers!…

*Abonē Patreon un saņem ekskluzīvas lietas*

CIENĪJAMAIS LASĪTĀJ, paldies, ka esi šeit ieradies un lasi manus darbus. Mani tas priecē un es to novērtēju! Bet, ja tu vēlies atbalstīt mani, palīdzēt Konsoles projektam attīstīties – abonē Patreon, jo tas ir lielākais atbalsts, ko tu man vari sniegt. Tas ir atbalsts, kas ļautu Latvijā radīt stabilu videospēļu mediju. Es vēlos pateikt lielu paldies visiem, kuri mani atbalsta caur Patreon! Tas man nozīmē daudz! Paldies!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

12 thoughts on “Pāris Vārdos 5 – šķiet, ka vilcienā redzu The Last of Us aktieri Troju Beikeru!”

 1. Piedod, bet nu tā ir huiņa. Tupa mūldēšana, nesaku ka neredzēji viņa look a like, bet nu kkādu screenshot vai videofragmentu varēji uzņemt, lai būtu interesantāk. 2, sēdies!

 2. PSNow vidē nostaļģijas dēļ 4 . reizi sāku spēli no sākuma Hard grūtības pakāpē. Ak, tu dieniņ, grūtās ” klikeru” vietas….
  Nez, vai otrā daļa iznāks uz PS4, tiek runāts par šī gada nogali.

   1. Atļaušos palabot tevi – Pats grūtākais ir Grounded+ (plus)
    Spēle uz Platīna izieta tādēļ varu gudri D*rst. 😀

    1. Ak, jā, tie plus vēl :D. Ja nemaldos, tad Grounded režīmu varēja dabūt tie, kam bija tas Left Behind DLC.

     1. Pirmā dzirdēšana! Katrā ziņā iziets tika uz PS4 iespējams tavs teiktais attiecās uz PS3 lietotājiem.

 3. Neeesmu speeleejis The last of Us jo man ir Xbox taapeec nezinaaju kaads izskataas Trojs Beikers.Taa ka vinjsh kliist apkaart kaa taads reegs varbuut arii vinju esmu saticis bet nepazinu.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *