Nākamnedēļ Red Dead Online beta gaida jaunums

Rockstar Games savā tviterī ziņo, ka 26. februārī ir gaidāmi jauni papildinājumi Red Dead Online, viena no tām ir zelta bruņas uz galvas…

Jaunais papildinājums piedāvās jaunu režīmu, kas sauksies Fool’s Gold. Tajā spēlētāji cīnās par šo zelta bruņu, un tas, kas to velkā dabū daudzus punktus, tikmēr citiem viņš ir jānovāc, lai nozagtu šo bruņu un krātu punktus sev.

Būs pieejami jauni ieroči kā snaiperis un bise. Apģērbi kā cepure, apavi, cimdi, veste un arī apzīmējumi (emotes) un citas lietas priekš tava spēles personāža.

Makšķerēšanas sāncensība arīdzan gūs uzlabojumus, kur spēlētājam piedāvās plašākas iespējas izpausties ar rīkiem un medīt zivi ūdeņos.

Piedevām ir gadāmi trīs jauni Showdown režīmi – Up In Smoke, Spoils of War un Plunder, kurā spēlētājiem un komandām ir savstarpēji jācīnās, lai savāktu un nogādātu maisus, nozagtu laupījumu vienu no otra. Par šiem režīmiem vairāk informācijas sekos tuvākajā laikā.

Avots: rockstargames

*Abonē Patreon un saņem ekskluzīvas lietas*

CIENĪJAMAIS LASĪTĀJ, paldies, ka esi šeit ieradies un lasi manus darbus. Mani tas priecē un es to novērtēju! Bet, ja tu vēlies atbalstīt mani, palīdzēt Konsoles projektam attīstīties – abonē Patreon, jo tas ir lielākais atbalsts, ko tu man vari sniegt. Tas ir atbalsts, kas ļautu Latvijā radīt stabilu videospēļu mediju. Es vēlos pateikt lielu paldies visiem, kuri mani atbalsta caur Patreon! Tas man nozīmē daudz! Paldies!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

4 thoughts on “Nākamnedēļ Red Dead Online beta gaida jaunums”

 1. Izklausaas jau interesanti bet speeli pagaidaam veel nepirkshu. Pagaidiishu pilno Red Dead Online versiju un paskatiishos atsauksmes kaa darbojas.Negribaas iegraabties kaa ar GTA Online kursh knapi man straadaaja.

  1. Uh, NASCAR, silti tev iesaku iegādāties RDR2, tajā ne tikai ir Red Dead Online, bet arī ļoti kvalitatīvs vienspēlētāja režīms.

   Kādā ziņā tev GTA Online knapi strādāja?

   1. Single player rezhiimaa man nepatiik ka nav health regeneration kaa bija pirmajaa daljaa tapeec story peec speele man galiigi garaam.GTA Online bija 70% gaidiishana 30% speeleeshana un tas prieksh manis ir par leenu.Gan jau Red Dead Online buus taapat.

    1. Jā, par GTA Online pats atminos vienu lielisku dienu. Es pieķēru pie sevis, ka kādas 3 – 4 stundas reāli neko nebiju spēlējis, bet gan gaidījis, kad varēšu beidzot ko uzspēlēt. Vienkārši murgs.

     Tas tieši labi, ka nav “health regeneration”, piedod reālisma sajūtu.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *