Konsolisti vērtē Far Cry New Dawn

“Spēles beigām tuvojoties es sev uzdevu jautājumu vai šī spēle ir 40 EUR vērta?, un atbilde ir – pilnīgi noteikti nē,” saka foruma lietotājs Drejz

Foruma lietotājs Guncha83 saka:

Pagaidām spēli nevaru saprast. Liekas pēc kaut kāda narkomāna sapņa ar postapokaliptisku noskaņu ar anormāli spilgtām dabas krāsām. Un tam visam pa vidu galvenais varonis, kas galina visus ar zāģmetēju. Vismaz pagaidām man “iecepī” šis standalone (spēles papildinājums).

Foruma lietotājs Bubinators saka:

Divas stundas esmu pavadījis Far Cry: New Dawn, un spēle man ļoti patīk, jo ir viena bāze, kurai ir jāveic uzlabojumi, kā arī health bar sistēma un rpg + shooter stils kā tāds. Turklāt spēle visnotaļ ir krāšņa, jo brīžiem apstājos un vienkārši pētu un priecēju acis. Protams, bedīgi ir lasīt to, ka spēle ir ļoti īsa, bet kas to zina, varbūt iznāks kādas maksas/bezmaksas DLC ar ko Ubisofts vienmēr izceļās.

Foruma lietotājs Dundukss saka:

Nepatīk tas, ka spēlē ir zudis balanss starp jautrību, ko vari iegūt apkārtējā pasaulē un stāstu misijās, jo te darāms daudz vairāk nekā stāstā. Tādējādi spēlētājam bez maz tiek uzspiests grindot (ieguldīt laiku kādā lietā, lai to atvērtu) un vākt resursus.

Personīgi man visvairāk pietrūkst iespējas pārliecinoši klusi ar loku un galvas šāvieniem ieņemt outposts (ienaidnieku teritorijas), kā arī vairāk galvenā stāsta, kuru papildina vai atvieglo blakusnodarbes un resursu vākšana. Spēlei kā Far Cry cienītājs dodu 8/10.

Foruma lietotājs Drejz saka:

Spēles beigām tuvojoties es sev uzdevu jautājumu: “vai šī spēle ir 40 EUR vērta?,” un atbilde ir – pilnīgi noteikti nē, jo piemetot +10 EUR, tu vari nopirkt ko citu, ko gaidi vairāk. Bet kā FAR CRY fans, es šo nevarēju palaist garām.

FAR CRY NEW DAWN
Grafika 7/10
Geimplejs 7/10
Stāsts 4/10

Foruma lietotājs Eking saka:

Far Cry: New Dawn gaidīju ar nepacietību pēc Far Cry 5 iznākšanas un spēle attaisnoja liktās cerības – sagaidīju labu izklaidi un saņēmu vairāk Far Cry pieredzes. New Dawn var pozicionēt kā papildinājumu Far Cry 5 pamata spēlei, tādēļ šo varu rekomendēt tieši Far Cry 5 faniem, kas vēlas turpināt stāstu un uzzināt, kas īsti notika ar galveno ļaundari Džozefu Sīdu.

Stāstu var iziet ap 8 līdz 10 stundām, taču pasaules karti attīrīt ap 5 stundām. Iesaku New Dawn pirkt ar labu atlaidi, jo parasti Ubisoft spēles ātri krītas cenā.

Foruma lietotājs jaunais saka:

Spēlē esmu jau tuvu pie beigām un varu teikt, ka esmu vīlies.
Tā resursu meklēšana bāzes uzlabošanai ir krietni par daudz uz tik īsu stāstu. Nepatīk, ka bāzes uzlabošana ir piespiedu kārtā, lai sižets attīstītos. Pats stāsts mani neaizrāva. Domāju, tad, kad satikšu Džozefu Sīdu savas domas mainīšu, bet nekā, vēl lielāks murgs sākās. Spēli vērtēju 4.5/10.

Foruma lietotājs dzekans saka:

Pašlaik spēlēju Far Cry: New Dawn un esmu tuvu pusei. Pagaidām redzētais patīk, jo pētu lēnām karti un vācu resursus, lai kaut ko attīstītu. Patīk arī tas, ka cilvēkiem rādas tas dzīvības rādītājs un ranki. Bet esmu nedaudz vīlies par pasaules krāsainību ko tik ļoti uzsvēra, jo man kaut kā neliekas, ka tas ir ļoti mainījies kopš Far Cry 5. Es gaidīju spilgtāku pasauli ar rozā krāsu. Kopumā spēle ir laba, un man arī patika Far Cry 5, līdz ar to šis arī ir baudāms gabals.


Vairāk vari uzzināt forumā Tavas atsauksmes par Far Cry: New Dawn un Far Cry: New Dawn tēmas sadaļā. Far Cry: New Dawn iznāca 15. februārī uz PlayStation 4, Xbox One un PC.

Kādas ir tavas atsauksmes par spēli?

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

3 thoughts on “Konsolisti vērtē Far Cry New Dawn”

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *