Konsolisti vērtē Metro Exodus

“Neskatoties uz trūkumiem, spēle mani patīkami pārsteidza, it sevišķi, pats stāsts un negaidītie, emocionālie pavērsieni,” saka foruma lietotājs jaunais

Foruma lietotājs jaunais saka:

Uzskatu, ka Metro Exodus ir gājis pareizo ceļu, ka turpinājums tieši ir tāds, kāds tas ir – ceļojums cauri visai Krievijai, meklējot vietu, kur vēl daba neskarta palikusi pēc kodolkara.

Izejot katru sižeta misiju, man bija interesanti, kas nu būs tālāk un kur Artjoma komandu tas aizvedīs. Viss ceļojums ar vilcienu Aurora man bija gana emocionāls, personāži gana spilgti, atmiņā paliekoši, un tas viss papildināts ar Holivudas filmu skatiem. Spēles beigas ir ļoti patīkamas un emocionālas, kas lika man just līdzi notiekošajam un noticēt tam, ka es esmu tur. Efekts līdzīgs, kā skatīties labu filmu.

Protams, ir arī sliktā puse, un tas tieši vairāk saistīts ar tehnisko pusi. Proti, sejas animācijas, personāžu kustības, nedabiskas soļu skaņas, kā arī, galvenais varonis ir mēms. Reizēm muļķīgi izklausās, ka komanda runā ar galveno spēles varoni Artjomu, kas nerunā un neatbild, bet komandas biedri turpina runāt tā, it kā jau atbildi no Artjoma būtu saņēmuši.

Bet tas viss man bija sīkums, jo pēc pāris stundām es tam vairs nepievērsu uzmanību. Šajā spēlē visa uzmanība tika veltīta sižetam un personāžiem.

Mans vērtējums 9/10

Foruma lietotājs gubka saka:

Uzreiz teikšu, ka spēle pagaidām ļoti patīk. Kā jau iepriekšējām daļām, arī šai ir sava aizraujošā, drūmā atmosfēra, kas kopā ar citu spēļu varoņiem un to dialogiem padara tik interesantu. Patīk sižeta pavērsieni, kas mēdz būt ļoti negaidīti. Spēlēju uz hardcore grūtības pakāpes, un tas ir ļoti grūts. Salīdzinot ar iepriekšējām daļām, tad vizuāli Metro Exodus ir ka dienā pret nakti. Pagaidām mīnuss – nepatīk ļoti ilgie gaidīšanas mirkļi (loading times).

Foruma lietotājs Eking saka:

Metro: Exodus mani ir ievilcis savā atmosfērā un izbaudu katru spēles momentu. Nelielās tehniskās problēmas ir salīdzināmas kā sīkums tik lieliskai atmosfēriskai spēlei. Galvenās pretenzijas pret skaņu un sejas animāciju.

Jāatzīmē, ka pēc Far Cry: New Dawn vājprāta devas Metro Exodus ir jūtama diezgan nopietna spēle ar savu vēstījumu un īpašo šarmu. Krievijas āres ir plašas atvērtos līmeņos un Metro tuneļi pavisam tumši un neizdibināmi. Kopumā Metro: Exodus aizrauj un nelaiž vaļā, tādēļ varu droši rekomendēt jaunāko Metro stāsta daļu arī citiem.


Vairāk vari uzzināt forumā Tavas atsauksmes par Metro Exodus un Metro Exodus tēmas sadaļā. Metro Exodus iznāca 15. februārī uz PlayStation 4, Xbox One un PC.

Kādas ir tavas atsauksmes par spēli?

*Abonē Patreon un saņem ekskluzīvas lietas*

CIENĪJAMAIS LASĪTĀJ, paldies, ka esi šeit ieradies un lasi manus darbus. Mani tas priecē un es to novērtēju! Bet, ja tu vēlies atbalstīt mani, palīdzēt Konsoles projektam attīstīties – abonē Patreon, jo tas ir lielākais atbalsts, ko tu man vari sniegt. Tas ir atbalsts, kas ļautu Latvijā radīt stabilu videospēļu mediju. Es vēlos pateikt lielu paldies visiem, kuri mani atbalsta caur Patreon! Tas man nozīmē daudz! Paldies!

Author: Oskars Miķelsons

Videospēļu žurnālists un liels kakao dzērājs.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *