Baumas: Cyberpunk 2077, iespējams, saules gaismu redzēs jau šogad

Radošās aģentūras “Territory studio” mājaslapā uz neilgu brīdi parādījās uzraksts saistīts ar Cyberpunk 2077. Interneta lietotāji uzreiz metās pīt teorijas par iespējamo noplūdi…

Lietotāji pievērsa uzmanību uzrakstam, kas parādījās “Territory studio” mājaslapā. Uzraksts nosaka, ka kompānija, kas nodarbojas ar titru izstrādi priekš jaunās poļu izstrādātāju spēles, gaida spēles iznākšanu 2019. gadā. Aši vien ieraksts no mājaslapas ticis dzēsts, tomēr iegūtā informācija ļāva rasties dažādām spekulācijām.

Oficiāli studija “CD Project RED” nav izteikusies par spēles iznākšanas datumu, taču izstrādāji ir atzinuši, ka gaidīto jaunumu visi interesenti varēs redzēt šā gada E3 konferencē, kas norisināsies no 11. līdz 13. jūnijam.

Protams, ir diezgan maz ticams, ka tik liela mēroga spēle varētu iznākt jau šajā gadā. Tāpēc ir ar nepacietību jāgaida vasaras konference, kurā, visdrīzāk, izstrādātāji pavēstīs kaut ko vairāk.

Cyberpunk 2077 būs pieejams uz PS4, Xbox One un PC platformām.

Avots: Igromania

*Abonē Patreon un saņem ekskluzīvas lietas*

CIENĪJAMAIS LASĪTĀJ, paldies, ka esi šeit ieradies un lasi manus darbus. Mani tas priecē un es to novērtēju! Bet, ja tu vēlies atbalstīt mani, palīdzēt Konsoles projektam attīstīties – abonē Patreon, jo tas ir lielākais atbalsts, ko tu man vari sniegt. Tas ir atbalsts, kas ļautu Latvijā radīt stabilu videospēļu mediju. Es vēlos pateikt lielu paldies visiem, kuri mani atbalsta caur Patreon! Tas man nozīmē daudz! Paldies!

Author: Raivis Mileiko

Mani sauc Raivis. Mīlu rakstīt, it īpaši par visu, kas saistīts ar datorspēļu industriju. Dievinu literatūru un videospēļu visumu, savukārt, kad šīs divas lietas saiet kopā, man raksturīgi ir aizmirst par ārpasauli.

2 thoughts on “Baumas: Cyberpunk 2077, iespējams, saules gaismu redzēs jau šogad”

  1. Spēle izskatās grandioza! Kaut kas no 80s Sci-Fi filmu scenārijiem tiek atdzīvināts virtuālajā vidē. Ja spēle būs ar VR atbalstu, tad šis būs viens no FPS žanru kases grāvējiem!

    1. Es pagaidām nesaprotu, par ko visi ir haipā. Cyberpunk 2077 liekas vienkārša spēle. Vienīgi man vizuāli tas ļoti piesaista.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *