Manas domas: vai Battlefield V piedāvās labāko Battle Royale?

Tā vien šķiet, lai Battlefield V atgrieztos uz sliedēm un dabūtu atpakaļ savus miljonus spēlētājus, ir jāpacenšas, lai piedāvātu vēl neredzētu Battle Royale. Bet vai viņiem tas izdosies?…

Nav noslēpums, ka PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) ir Battle Royale Dievs. Nu, vismaz spēlei izdevās ar Battle Royale režīmu tik ļoti stipri izcelties, ka PUBG parādījās nez no kurienes. Neviens nezināja par tās eksistenci, kad īsā laika periodā to sāka spēlēt miljoniem geimeru un kļuva par vienu no populārākajām spēlēm.

Pēc tā sākās kas ambiciozs. Pēc PUBG panākumiem, parādās Fortnite un Apex Legends. Kas pie velna ir Apex Legends? Par tādu spēli dzirdu pirmo reizi, un tas ar savu Battle Royale jau ir kļuvis par fenomenu un to spēlē miljoniem cilvēku. Kas cilvēkiem ir kaišs? Vai viņi slimo ar Battle Royale slimību? Hmm… bet viņiem tas patīk. Vēl jo vairāk, gigantiskais Call of Duty pat iekļauj Battle Royale un to pašu arī vēlas Battlefield. Vai tiešām jūs gigantiskie nevarat ko oriģinālu izdomāt? Protams, kamēr pieprasījums, tikmēr spiedīsim no tā piķi laukā.

Kamēr visi traki pēc šī režīma, un to jau iekļāvuši, arī Battlefield tam cerīgi gatavojas, jo jau pavisam nesen iznāca Battlefield V Firestorm (tas ir Battle Royale, kas iznāks 25. martā) kinematogrāfiskais treileris. Žēl, ka neredzam procesu, kā tas viss darbosies, taču treileris ir tik iespaidīgs, ka cilvēkiem tas ir palicis galvā un iespējams sev uzdod jautājumu, “vai šis būs labākais Battle Royale?”

Kādēļ lai nebūtu? DICE prot pārsteigt. Sākot ar 2011. gada Battlefield 3, kas piedāvāja tajā laikā labāko un realistiskāko šaušanas spēli. Battlefield 4 piedāvāja neredzētu Levolution sistēmu, kur lieli debeskrāpji sabrūk un dambji izjūk. Battlefield 1, kur nokrīt dirižabls un tajā var iestrēgt. Un Battlefield V, iespējams, izcelsies ar Firestorm? Tiesa, piezīmei, Battle Royale neizstrādā DICE, bet gan Criterion Games, ar ko viņi cītīgi sadarbojas.

Kaut arī treileris neko daudz neatklāj, ir skaidrs, ka DICE sadarbībā ar Criterion Games nekas cits neatliek, kā būt radošiem un mēģināt spēlētājus ar ko pārsteigt. Labi, būs traktors, kam piestiprināts lielgabals. Signālraķete, kas dos mājienu gaisā esošajiem lidaparātiem, lai nobombardē iezīmēto vietu. Un komandu militārā sadarbība, lai izdzīvotu starp 64 spēlētājiem un paliktu pēdējie starp dzīvajiem.

Bet kā strādās komandas sadarbība, resursu meklēšana (loot), ieroču modificēšana un citi aspekti nav zināms. Bet ir zināms, ka būs jāpilda daži uzdevumi, lai palielinātu iespējas komandai izdzīvot un apgādāt sevi ar ieročiem, resursiem un transportlīdzekļiem. Bez tam, DICE apgalvo, ka Battle Royale režīmā būs līdz šim lielākā spēles karte, kāda jebkad ir izstrādāta.

Tas viss izklausās lieliski, un tajā pašā laikā pārlieku ilūziski. Bet, godīgi sakot, es tiešām jūtu, ka Battlefield V ar savu Firestorm varētu uzlabot pozīciju kādā pašlaik viņi atrodas. Piesaistīt jaunus lietotājus. Likt atgriezties Battlefield faniem, kuri nomaldījušies Fortnite. Un atgūt savu vietu pjedestālei, ka Battlefield ir kārtīgs BATTLEFIELD. Bet, kā tev šķiet, lasītāj? Vai Battlefield V Battle Royale būs kas jauns un neredzēts, liks tavai elpai aizrauties, vai tomēr tas būs tas pats ko piedāvā PUBG, Fortnite, Apex Legends, Call of Duty: Black Ops 4 un sazin vēl kāds, kas liks vilties?

*Abonē Patreon un saņem ekskluzīvas lietas*

CIENĪJAMAIS LASĪTĀJ, paldies, ka esi šeit ieradies un lasi manus darbus. Mani tas priecē un es to novērtēju! Bet, ja tu vēlies atbalstīt mani, palīdzēt Konsoles projektam attīstīties – abonē Patreon, jo tas ir lielākais atbalsts, ko tu man vari sniegt. Tas ir atbalsts, kas ļautu Latvijā radīt stabilu videospēļu mediju. Es vēlos pateikt lielu paldies visiem, kuri mani atbalsta caur Patreon! Tas man nozīmē daudz! Paldies!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

4 thoughts on “Manas domas: vai Battlefield V piedāvās labāko Battle Royale?”

  1. Oho, tas man gan ir pārsteigums. Es uzskatu, ka Battlefield piedāvā labāko šaušanas daudzspēlētāja režīmu – grafika, detalizācija, process, reālums, iznīcība, spriedze.

   Tādēļ man rodas jautājums, kādēļ tev Andri nekad nav paticis Battlefield MP?

 1. Oskar, par grafiku un detalizāciju es Tev piekrītu, ar to viss tur ir kārtībā, bet mani neuzrunā pats tas kara spēļu MP proces. Daudz reižu esmu meiģinājis, bet ar katru reizi saprotu, ka man tas ir galīgi garām. Tāpēc arī skatos bez jebkādas intereses uz visu jauno, ko piedāvā battlefield sērijas MP jaunie režīmi, jo pati būtība jau nemainās.
  Par šo tēmu esmu runājis citos Ru forumos un cilvēki mani nesaprot – es labāk maksāju pilnu spēles cenu pa 8-10h kampaņu, bet MP rezimu pa velti neņemtu.

 2. Sanak ka tā Andri, ka Tev neinteresē un neuzrunā jebkura MP spele kas ir ar kara tematiku, nevis tieši Battlefield serijas spēles?
  Vissu shūteru būtība ir šaušana un karš, tur neko nevar manīt 😀

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *