“Apple Arcade pasaulē ir pirmais spēļu abonēšanas serviss,” saka vecākais mārketinga vicesprezidents Fils Šillers

Pavisam nesen Google atklāja savu spēļu straumēšanas servisu Stadia, bet tagad Apple prezentē pasaulē pirmo videospēļu abonēšanas servisu Apple Arcade, kuru varēs spēlēt bez interneta savienojuma…

Apple Arcade ir spēļu serviss, kas speciāli veidots priekš viedtālruņiem, planšetdatoriem (iPhone un iPads ar operētājsistēmu iOS), un datoriem (MacOS), kā arī uz Apple televizoriem.

Spēles varēs spēlēt bezsaistē, un katrs atjauninājums vai papildinājums DLC būs bez maksas. Piedevām servisā nebūs nekādu reklāmu un mikromaksājumi.

Apple sadarbojas ar tādām kompānijām kā Sega, Konami, Disney, Sumo Digital, Cartoon Network un citām, lai Apple Arcade lietotājiem piedāvātu 100 ekskluzīvas spēles, kas nebūs pieejamas citur.

Šo servisu plāno izdot šī gada beigās 150 pasaules valstīs. Laika gaitā būs zināma sīkāka informācija par cenu ar kādu varēs izmantot Apple Arcade pakalpojumu.

Jāatzīmē, ka Apple ir vienīgā no Google Stadia, PlayStation Now un Microsoft xCloud, kas nav bāzēta uz Cloud sistēmu.

Avoti: gamespot, apple

*Abonē Patreon un saņem ekskluzīvas lietas*

CIENĪJAMAIS LASĪTĀJ, paldies, ka esi šeit ieradies un lasi manus darbus. Mani tas priecē un es to novērtēju! Bet, ja tu vēlies atbalstīt mani, palīdzēt Konsoles projektam attīstīties – abonē Patreon, jo tas ir lielākais atbalsts, ko tu man vari sniegt. Tas ir atbalsts, kas ļautu Latvijā radīt stabilu videospēļu mediju. Es vēlos pateikt lielu paldies visiem, kuri mani atbalsta caur Patreon! Tas man nozīmē daudz! Paldies!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

3 thoughts on ““Apple Arcade pasaulē ir pirmais spēļu abonēšanas serviss,” saka vecākais mārketinga vicesprezidents Fils Šillers”

 1. Apple Arcade sanāk tāds kā Humble Montly tikai ekskluzīvi priekš Apple ierīcēm. Abonē un saņem iespēju lejupielādēt un spēlēt kaudzi spēļu. Vispār interesanti, bet Latvijas geimerim šis nešķiet aktuāli. Subjektīvi man ir radies iespaids, ka Latvijas pilsonim ikdienas spēļu ekrāns (neskaitot mobilās ierīces) ir vai nu Windows PC vai arī retāk kāda no lielajām konsolēm – Playstation vai Xbox sajūgā ar TV ekrānu. Tā kā Apple datori price/performance ziņā nav spēlēm draudzīgi, tad latvis parastais turpina izvēlēties “lēti un nikni” risinājumu, kas pie mums nozīmē Windows PC, kam pat spēles nav jāpērk, jo visu var bez grūtībām sapiratēt internetā.

  Varbūt intereses pēc var uztaisīt forumā aptauju?
  Tavs galvenais spēļu dators ir:
  1. Windows pc
  2. Apple dators
  3. Playstation
  4. Xbox
  5. Telefons vai planšete
  6. Cits (nintendo ierīce, vintage konsole, viedtosteris utml.)

  Prognozēju, ka Apple dators būtu pēdējā vietā, pat vēl pēc viedtostera. Kas forumā ar nosaukumu konsoles.lv būtu gluži dabiski 🙂

  1. Vaskis, paldies par komentāru 🙂 .

   Es domāju, ka Apple datori Latvijā varētu būt pēdējā vietā, ja to saistām ar videospēlēm, kaut gan ko var zināt, ja pati kompānija apgalvo, ka Apple ir pasaulē veiksmīgākā spēļu platforma ar 300 000 bezmaksas un maksas spēlēm. Tiesa, daudzas no tām ir mobilās spēles.

 2. Kas būs tālāk, piena kombināts arī piedāvās savu platformu, kur spēlēt? Labi, tas tā, joks….
  Bet ja nopietni, man kaut kā neliekās interesanti Apple piedāvājums… Cik sapratu, tad pārsvarā tās būs mobīlās spēles un man kaut kā tās neliekās interesantas un tapēc arī nesaskatu vajadzību pēc Apple iekārtas.
  Personīgi es izvēlos platformu pēc tā, ko viņi piedāvā un kas man liekas interesants.
  Bet nu, ja notiek brīnums un Apple vai Stadia paziņotu, ka viņu ekskluzīvi būtu Uncharted, Last of us, God of War, utt… Protams, tad es nedomājot nomainītu platformu, jo manu izvēli nosaka piedāvātais kontents.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *