Gearbox Software rītdien atklās nākamo Borderlands

Spēļu veidotāji Gearbox Software savos sociālajos tīklos publicē tīzeri, kas rada mājienu par Borderlands 3

Gearbox Software apgalvo, ka vairāk uzzināsim rīt, 28. martā PAX East pasākumā.

*Abonē Patreon un saņem ekskluzīvas lietas*

CIENĪJAMAIS LASĪTĀJ, paldies, ka esi šeit ieradies un lasi manus darbus. Mani tas priecē un es to novērtēju! Bet, ja tu vēlies atbalstīt mani, palīdzēt Konsoles projektam attīstīties – abonē Patreon, jo tas ir lielākais atbalsts, ko tu man vari sniegt. Tas ir atbalsts, kas ļautu Latvijā radīt stabilu videospēļu mediju. Es vēlos pateikt lielu paldies visiem, kuri mani atbalsta caur Patreon! Tas man nozīmē daudz! Paldies!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

3 thoughts on “Gearbox Software rītdien atklās nākamo Borderlands”

 1. Vel viens lootershooter? 😀

  Borderlands viens no vislabākajiem piemēriem vien ir, bet mani kaut kā nesaista, kaut arī šis ir viens no Rendija Pitchforda projektiem kas nav izgāzies.

  Redzēsim.

  1. Munco, vai gadījumā Borderlands nebija pirmā spēle, kas to visu aizsāka? 😁.

   Ceru, ka nākamā daļa parādīs ko inovatīvu. Kaut kad šodien jābūt vairāk info par to.

   1. Sveiks!

    Pēc treilera izskatijās ok.

    Tas bija viens no aizsācējiem, teorētiski to visu aizsāka diablo un hack’n’slash spēles, kā arī mmo spēles. (lūtošana un graindošanās)

    Paskatoties uz destiny/anthem, šis izskatās cerīgs, man galvenais, lai ir interesantas mehānikas, un interaktīvs gameplay-loop. Būs garāks gameplay traileris, varēs labāk izvērtēt. Bet +par eksotiskām vietām, ieročiem un pretiniekiem.

    Man vienkārši nepatīk mānošā grūtība – kad viss, kas izmainās pārslēdzot spēli uz grūtāku līmeni ir pretinieku dzīvības/damage, jo šādās spēlēs beigu beigās galvenais ir tikt līdz labākajam lootam, ja tas nozīmē, ka nosist bosu aizņems 4x ilgāk, tas mani sabēdina. Un viss pārējais ir tikai pa vidu. Kad atrodu jaunu ieroci vai bruņas šāda tipa spēlēs, nejūtu nekādu gandarījumu, jo zinu, ka pēc 30 minūtēm visticamāk atradīšu labāku 😀

    Anyways, protams būs cilvēki kam patiks, kam nepatiks. Bet gearbox nedrīkst atļauties izgāsties 😀 Vel viens faktors kas viņiem var nākt ļoti par labu, ir tas, ka tikko ļoti daudzus spēlētājus apbēdināja anthem, no kura jau lielākā daļa ir pārgājuši uz Division 2 (kas manuprāt ir diezgan laba šāda tipa spēles interpretācija.)

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *