PlayStation Store apgalvo, ka The Last of Us Part II iznāks šogad

Foruma Reddit lietotājs fetemucke publicē bildi, kurā redzams, ka PlayStation Store pie 2019. gada gaidītajām spēlēm atrodas arī The Last of Us Part II

Šī ziņa rādas Amerikas, Lielbritānijas, Vācijas un Itālijas PlayStation Store virtuālajos veikalos, ka The Last of Us Part II ir gaidāms 2019. gadā.

Bez tam pagājušo mēness spēļu mazumtirgotājs LawGamers atklāja precizāku spēles iznākšanas laiku, ka The Last of Us Part II iznāks 2019. gada oktobrī.

Avoti: gamesradar, reddit

*Abonē Patreon un saņem ekskluzīvas lietas*

CIENĪJAMAIS LASĪTĀJ, paldies, ka esi šeit ieradies un lasi manus darbus. Mani tas priecē un es to novērtēju! Bet, ja tu vēlies atbalstīt mani, palīdzēt Konsoles projektam attīstīties – abonē Patreon, jo tas ir lielākais atbalsts, ko tu man vari sniegt. Tas ir atbalsts, kas ļautu Latvijā radīt stabilu videospēļu mediju. Es vēlos pateikt lielu paldies visiem, kuri mani atbalsta caur Patreon! Tas man nozīmē daudz! Paldies!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

4 thoughts on “PlayStation Store apgalvo, ka The Last of Us Part II iznāks šogad”

    1. Es arī ceru, jo labprāt šogad spēlētu TLOU Part II, kas, iespējams, būs viena no visu laiku labākajām spēlēm 🙂 .

  1. Tas, ka būs gaidīsanas vērts, tas jau skaidrs – mani vairāk interesē tas, kad es to varēšu sākt spēlēt.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *