World War Z tev pakaļ skries neskaitāmi daudz zombiju

Radošais spēles direktors Olivers (Oliver Hollis-Leick) stāsta video, ka mums uzbruks masīvs zombiju bars… 

Tādējādi spēlē ir ieteicams lavīties un zombijiem tikt garām nemanītam, piemēram, izmantojot šaujamieročus, kuri aprīkoti ar klusinātājiem, lai ietaupītu munīciju. Taču, ja viss saies dēlī, tad taviem komandas biedriem nāksies iespringt, lai tiktu galā ar lielu zombiju daudzumu.

Taču, pat ja tava komanda būs izcila un nepieļaus kļūdas, spēlē būs pārsteiguma momentu, kur aiz vien stūra piepeši tev var skriet pretīm zombiju bars. Turpretī, ja tava komanda ir pētījusi vidi, vākuši resursus, tad ir lielāka iespējamība izdzīvot.

World War Z ir kooperatīvā šaušanas spēle, kas piedāvās stāstu ar četrām epizodēm. Darbība norisināsies Ņujorkā, Jeruzālemē, Maskavā un Tokijā katrā vietā ar savu unikālo vēstījumu.

Spēle iznāks 16. aprīlī uz PlayStation 4, Xbox One un PC.

*Abonē Patreon un saņem ekskluzīvas lietas*

CIENĪJAMAIS LASĪTĀJ, paldies, ka esi šeit ieradies un lasi manus darbus. Mani tas priecē un es to novērtēju! Bet, ja tu vēlies atbalstīt mani, palīdzēt Konsoles projektam attīstīties – abonē Patreon, jo tas ir lielākais atbalsts, ko tu man vari sniegt. Tas ir atbalsts, kas ļautu Latvijā radīt stabilu videospēļu mediju. Es vēlos pateikt lielu paldies visiem, kuri mani atbalsta caur Patreon! Tas man nozīmē daudz! Paldies!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

3 thoughts on “World War Z tev pakaļ skries neskaitāmi daudz zombiju”

  1. Vēl viena spēle, kura ir jāspēlē komandā. Varbūt arī spēles pati ideja nav slikta, bet tas komandas darbs, visa mana interese par to pazūd.

    1. Andri, kādēļ tev pazūd interese par komandas kopīgo sadarbību spēlē? Kā saka, kopā spēlēt ir jautrāk.

  2. Oskar, tāpēc, ka es automātiski esmu piesaistīts komandas biedram. Spēlējot viens, kad gribu, izeju uzpīpēt, uztaisīt kafīju un nevienam nav uz mani jāgaida.
    Protams, reizi pa reizei var komandā saspēlēt, bet tas ir retums, ka es to daru… Man Ps4 party ir pa lielam tikai komunikācijai.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *