Konsolisti vērtē Anthem

“Pats nepatīkamākais ir tas, ka spēle negatīvi ietekmē manu PlayStation 4 Pro konsoli, jo skaņa pazuda, restartēju konsoli divas reizes, un tikai tad aparatūra atguva normālu funkcionēšanu. Citreiz sistēma vispār uzkārās, ka rāvu pat vadu no rozetes laukā,” saka Konsoles.lv foruma lietotājs Matizs

Foruma lietotājs Drejz saka:

Spēles grafika ir skaista. Brīvā pārvietošanās un lidošana ar dzelzs cilvēka tērpu pa spēles pasauli ļauj tiešām izbaudīt plašumus un uzzināt, kur atrodas tie mošķi, lai varētu tos ar saviem raķešmetējiem uzspridzināt.

Diemžēl priekš manis, tas arī viss, kas spēlē šķita labs. Jau pašā sākumā sāka krist uz nerviem tie nenormālie gaidīšanas mirkļi (loading screen). Brīžiem rodas sajūta, ka loading reizēm ir pat garāki nekā pati spēles misija. Bez tam tās visu laiku liekas vienādas, kaut kas jāatrod, kaut kas jāaizsargā. Pēc elites/bosa nosišanas šķiet, ka tūliņ būs vienreizēji resursi (loots), bet nē, jo loot sistēma ir pilnīgākais mēsls, kas neattaisno ieguldīto laiku uzvarā.

Lai neizplūstu tālāk par lietām, kas šķiet kaitinošas, neizstrādātas līdz galam, iztrūkst, ir liekas, ir par maz, nepatīk, tad spēli vērtēju kā ļoti vāju, un vai labojumi (patch) tās nepilnības varēs atrisināt?

Mans personīgais spēles vērtējums ir 3/10.

Foruma lietotājs Faithles saka:

Manā skatījumā seju animācijas ir pat ļoti izdevušās, izņemot dažas nepilnības. Bet, ja salīdzina ar Destiny, tad ir krietni labāks un dziļāks par to. Esmu nospēlējis ap 36 stundām jau, un esmu ar spēli daļēji apmierināts.
Dodu spēlei 6/10 vērtējumu, tiesa, kopējo iespaidu par Anthem bojā gļuki un gaidīšanas mirkļi (loading times).

Foruma lietotājs Matizs saka:

Šādu vilšanos sen nebija izjutis. Stāsts ir nekāds, jo jau stāsta vidū sāku laist garām dialogus.

Visi ieroči ir pilnībā vienādi, nekādas izmaiņas nav tos mainot. Un par animāciju, tā brīžiem ir galīgā dimbā.

Spēles geimplejs vājprātīgi garlaicīgs- pastāvi aplī, pašauj ienaidniekus. Tad savāc bumbas un aiznes uz noteiktu vietu. Un tā reizes 50.

Un pats nepatīkamākais ir tas, ka spēle negatīvi ietekmē manu PlayStation 4 Pro konsoli, jo skaņa pazuda, restartēju konsoli divas reizes, un tikai tad aparatūra atguva normālu funkcionēšanu. Citreiz sistēma vispār uzkārās, ka rāvu pat vadu no rozetes laukā.


Vairāk vari uzzināt forumā Tavas atsauksmes par Anthem un Anthem tēmas sadaļā. Metro Exodus iznāca 15. februārī uz PlayStation 4, Xbox One un PC.

Kādas ir tavas atsauksmes par spēli?

*Abonē Patreon un saņem ekskluzīvas lietas*

CIENĪJAMAIS LASĪTĀJ, paldies, ka esi šeit ieradies un lasi manus darbus. Mani tas priecē un es to novērtēju! Bet, ja tu vēlies atbalstīt mani, palīdzēt Konsoles projektam attīstīties – abonē Patreon, jo tas ir lielākais atbalsts, ko tu man vari sniegt. Tas ir atbalsts, kas ļautu Latvijā radīt stabilu videospēļu mediju. Es vēlos pateikt lielu paldies visiem, kuri mani atbalsta caur Patreon! Tas man nozīmē daudz! Paldies!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *