Baumas: PlayStation 5 un Grand Theft Auto 6 iznāks 2020. gadā

Anonīms lietotājs, kas sevi dēvē par kādu Eiropas spēļu izstrādātāju Pastebin vietnē ir publicējis informāciju, kurā apgalvo, ka PlayStation 5 un Grand Theft Auto 6 iznāks 2020. gadā…

Balstoties pēc Pastebin informācijas, tad anonīmais lietotājs apgalvo, ka PlayStation 5 atklās laikā no aprīļa līdz jūnijam. Kā zināms, tad Sony šogad izlaiž E3 un tā vietā meklēs citus ceļus, kā komunicēt ar savu auditoriju.

Pastebin rakstītais atklāj, ka PlayStation 5 iznāks 2020. gada martā vai novembrī, un maksās aptuveni 500 ASV dolāru. Konsolei būs atbalsts, kas ļaus spēlēt PlayStation 4 spēles. Aparatūra būs apveltīta ar 14 teraflopa jaudu, tādējādi nodrošinot 4K un potenciālu 8K spēlēšanu.

Ir atzīmēts arī par GTA 6, kas dienas gaismu varētu ieraudzīt 2020. gada beigās. Anonīmais lietotājs atzīmējis, ka spēles darbība notiks Maiami vai Ņujorkā, kā arī, Sony maksās lielu naudu, lai iegūtu GTA 6 spēles laika eskluzivitāti uz PlayStaton 5.

Avoti: pastebin, gamesradar

*Abonē Patreon un saņem ekskluzīvas lietas*

CIENĪJAMAIS LASĪTĀJ, paldies, ka esi šeit ieradies un lasi manus darbus. Mani tas priecē un es to novērtēju! Bet, ja tu vēlies atbalstīt mani, palīdzēt Konsoles projektam attīstīties – abonē Patreon, jo tas ir lielākais atbalsts, ko tu man vari sniegt. Tas ir atbalsts, kas ļautu Latvijā radīt stabilu videospēļu mediju. Es vēlos pateikt lielu paldies visiem, kuri mani atbalsta caur Patreon! Tas man nozīmē daudz! Paldies!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

2 thoughts on “Baumas: PlayStation 5 un Grand Theft Auto 6 iznāks 2020. gadā”

    1. Man personīgi negribas tam ticēt, bet vairāki noplūduši info, kā arī mediji spekulē, ka šogad Sony un Microsoft varētu atklāt nākamās paaudzes konsoles.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *