Sony oficiāli atklāj detaļas par nākamo PlayStation konsoli

Sony PlayStation 4 aparatūras vadošais veidotājs Marks Sernijs pirmo reizi atklāj oficiālas detaļas par nākamās paaudzes PlayStation konsoli…

Tiesa, intervijā Wired M. Sernijs neatklāj nākamās paaudzes PlayStation nosaukumu (visai iespējams PlayStation 5), taču uzsver, ka tas ir bāzēts uz PlayStation 4 sistēmas, kas ļaus spēlēt arī PS4 videospēles.

Vienu no jauninājumiem M. Sernijs atzīmēja, ka jaunajā konsolē būs Solid State Drive tehnoloģija, kas nodrošinās spēlēm krietni mazāku gaidīšanas laiku (loading time).

Sistemā tiks iekļauta arī 3D audio, un kā pats M. Sernijs apgalvo: “Tā ir vilšanās, ka starp PlayStation 3 un PlayStation 4 audio nav krasi mainījusies. Tādēļ ar nākamo konsoli mēs vēlamies parādīt, cik liela atšķirība var būt starp audio un kādu pieredzi tā var sagādāt spēlētājiem, izmantojot lielāku konsoles jaudu.”

Piedevām, M. Sernijs piebilda, ka spēle Death Stranding būs multiplatforma spēle, kas iznāks gan uz PlayStation 4, gan uz nākamo PlayStation.

Balstoties pēc Wired intervijas, tad M. Sernijs lika noprast, ka nākamā PlayStation konsole neiznāks 2019. gadā.

Turklāt jaunā konsole nebūs tikai digitāli vērsta, bet tajā arī būs diskdzinis, līdz ar to varēs spēlēt gan digitālās, gan diska versijas spēles. Aparatūrā būs iebūvēts AMD čips, kas veidots uz trešās paaudzes Ryzen. Tādējādi konsole atbalstīs 8K izšķirtspēju.

Avoti: wired, gamesradar

*Abonē Patreon un saņem ekskluzīvas lietas*

CIENĪJAMAIS LASĪTĀJ, paldies, ka esi šeit ieradies un lasi manus darbus. Mani tas priecē un es to novērtēju! Bet, ja tu vēlies atbalstīt mani, palīdzēt Konsoles projektam attīstīties – abonē Patreon, jo tas ir lielākais atbalsts, ko tu man vari sniegt. Tas ir atbalsts, kas ļautu Latvijā radīt stabilu videospēļu mediju. Es vēlos pateikt lielu paldies visiem, kuri mani atbalsta caur Patreon! Tas man nozīmē daudz! Paldies!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

5 thoughts on “Sony oficiāli atklāj detaļas par nākamo PlayStation konsoli”

  1. Ja taa turpinaasies tad driiz konsoles buus vairaak nekaa labas speeles jo nesen pazinjoja par Mad Box tagad Playstation next bet labas speeles shogad pagaidaam pazinjotas maz.

    1. Kāpēc tu tā domā? Jaunās paaudzes konsoles vidēji iznāk pēc 5 – 7 gadiem, un PS4 sistēmas galvenais veidotājs Marks Sernijs atklāja, ka Death Stranding būs gan uz PS4, gan PS5. Tādēļ noteikti The Last of Us Pret II un Ghost of Tsushima būs pieejams arī uz PS5. Domāju, ka spēļu netrūks.

  2. Oskar, spēles netrūkst, tās tiešām ir daudz, bet labas spēles ir gan ļoti maz. Kā piemēram šis gads, tikai dažas spēles.

    1. Andri, ir iznākušas pietiekami daudz labas spēles šī gada sākumā kā Kingdom Hearts III, Resident evil 2, Metro Exodus, The Division 2, Sekiro Shadow Dies Twice un Devil May Cry 5. Drīz iznāk Mortal Kombat 11 un Days Gone, kas varētu būt labas. Tā kā ir spēles katrai gaumei.

  3. Eking, tā ir gaumes lieta.. No Tava saraksta, es nesaku ka tās spēles būtu sliktas, bet man no tām, tikai Metro radija WOW efektu un domāju, ka Days Gone arī būs tanī wow sarakstā.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *