Pirmie iespaidi: Days Gone – man sāk apnikt

Diemžēl vai par laimi Days Gone vakar man lika žāvāties. Pēc astoņām nospēlētām stundām es sāku raizēties, vai spēle spēs manu uzmanību noturēt līdz galam…

*Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon*

CIENĪJAMAIS LASĪTĀJ, paldies, ka esi šeit ieradies un lasi manus darbus. Ja tu vēlies mani finansiāli atbalstīt, palīdzēt Konsoles projektam attīstīties – abonē Patreon (1.98$ jeb ~1.74 € mēn.) ,jo tas ir lielākais atbalsts, ko tu vari man sniegt. Tas ir atbalsts, kas ļautu man nodarboties profesionāli ar Konsoles.lv un Latvijā radīt stabilu videospēļu mediju. Tas man daudz nozīmē. Paldies.

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

4 thoughts on “Pirmie iespaidi: Days Gone – man sāk apnikt”

 1. Man gan, pēc 30h gamepley, Days Gone ir tā spēle, kura piedāvā to, ko citas spēles nav vēl piedāvājušas.

  1. Paldies par komentāru, Andri! Godīgi sakot, priecē, ka esi aktīvs un komentē manus darbus. Tas rada manī smaidu, prieku, dažkārt arī skepsi 🙂 😀 .

   Video esmu sīkāk izklāstījis savas domas par spēli, un kopumā man patīk, taču vienubrīd interese nedaudz nozuda, tādēļ ceru, ka pēc 30 stundām būs pretēji.

 2. Oskar, par ko skepse?
  Bet par spēli, jā, sižets ir izvilkts garumā un dalās vairākās linijās. Bet viņš ir interesants un tā atmosfēra, galvenais varonis, viņa mocis, tas viss to spēli padara savādāku, kā citas.

  1. Viss, kārtībā, Andri, nav skepses, ar skepsi biju domājis cits skatījums uz lietām 🙂 .

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *