Oskars atgriežas, un runā par Konsoles.lv nākotni

“Ir divi varianti. Viens ir, vai es turpinu darīt iesākto, un otrs, vai es apstājos, un meklēju sevi citur,” saka Konsoles.lv īpašnieks Oskars Miķelsons…

Audio formātā runāju par radošā projekta aptaujas rezultātiem, stratēģisko plānu, pašreizējo Konsoles.lv situāciju un dažām citām dziļām pārdomām. Piedevām, no aptaujātajiem respondentiem piecas ir arī sievietes. Patīkami arī jūs šeit redzēt 😀 .

Sirsnīgu paldies es saku saviem Patreon atbalstītājiem. Man trūkst vārdu pateikties, un vēlos teikt jums lielu paldies. Teju vai divus mēnešus es neko neesmu rakstījis, bet šie cilvēki mani turpina atbalstīt. Jūs esat labākie.

Piezīme: video tika ierakstīts jau jūnija sākumā, un to biju plānojis publicēt 10. jūnijā, taču augstskolu dēļ (bakalaura darba aizstāvēšana, augstskolas absolvēšana, un izlaidumā izlaidos) tas tiek publicēts tagad. Domas pa šo laiku ir mainījušās, un par tām jums pastāstīšu nākamajā jaunajā video. Tas notiks pavisam drīz 🙂 .

*Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

6 thoughts on “Oskars atgriežas, un runā par Konsoles.lv nākotni”

 1. Man jau liekas, ka turpini vien tālāk…
  Pa lielam, Latvijā “konsoles.lv” ir vienīgais tāds video spēļu forums. Protams, gribētu es aī te redzēt dažas izmaiņas, bet nu, tas tā, tikai manas domas.
  P.S. ar atgriešanos!

 2. Ar atgriešanos Osi. Prieks dzirdēt ka smagais laika periods ir jau aiz muguras un veiksmīgi pieveikts. Es kā k.lv ilglaicīgs lietotājs pirmām kārtām gribētu tev pateikt lielu paldies par visu ko tu dari mūsu labā un lai nezūd spēki un ticība.

 3. Paldies, jums par komentāriem! 🙂

  Bakalaurs ir aiz muguras, tagad maģistrs un pēc tam doktora grāds, viss vēl priekšā :D. Jāatzīst, ka divi mēneši no Konsoles.lv ļāva man atpūsties un ilgi prātoju, vai vispār vēlos atgriezties. Un tad, noklausoties Rokija Balboa runu https://www.youtube.com/watch?v=FkJLTGweKl0, es sapratu, “pie joda. Jācīnās un jādodas tālāk.” Paldies Rokijam 😀 😀 .

 4. Sveicu ar atgriešanos! Manuprāt, esi pieņēmis ļoti prātīgu lēmumu. Galu galā, pat ja pēc tiem sešiem mēnešiem izvēlēsies darīt ko citu, gan jau rakstīšanu vismaz hobija līmenī saglabāsi un, ja ne citādi, tad vismaz sakarīgu komentāru veidā varēsi forumā izpausties 🙂 Bet ceru, ka Tev izdosies pirmais variants un sasniegsi vēlamo mērķauditorijas un atbalstītāju skaitu.
  Un pēc izlaiduma tā mierīgi ar to kvasu.

  1. Paldies, SkillBillies 🙂 .

   Oij, ar kvasu nākamajā dienā attapos lauku nekurienē 😅 😅.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *