Spēļu turpinājumi, kuri noteikti izlaidīs PlayStation 4 un Xbox One paaudzi

Es nespēju noticēt tam, ka Grand Theft Auto 6 iznāks tikai uz PlayStation 5 un nākamā Xbox. Tiešām PlayStation 4 un Xbox One tiks ignorēti? Un kas notiek ar citām spēlēm kā Džeims Bonds, Fight Night, Max Payne un tā tālāk?…

Grand Theft Auto 

Ir skaidrs, ka lielā peļņa, ko Rockstar Games gūst no GTA V un GTA Online liek neuztraukties par citiem spēļu projektiem un finansiālo stāvokli, jo nav kur steigties. 2018. gada beigās iznāca Red Dead Redemption II un būtu mulķīgi, ja tuvākajā laikā izdotu GTA 6, jo RDR II uzņem tikai apgriezienus. Spēle noteikti iznāks arī uz nākamajām paaudzes konsolēm ar labāku grafiku tāpat kā to darīja ar GTA V. Tas uzreiz rada šaubas par to, kad mēs ieraudzīsim GTA 6 un vai vispār tuvākajā laikā kādu jaunu spēli no Rockstar Games.

Mans pareģojums ir, ka GTA 6 varētu iznākt laikā, kad tuvosies PlayStation 6 un nākamā Xbox konsole. Tas būtu loģiski, jo tādējādi nopelnīs vairāk naudas gan uz PS5 un nākamo Xbox, gan uz to pēctečiem.

Grand Theft Auto V iznāca 2013. gada beigās uz PlayStation 3 un Xbox 360. Gadu vēlāk spēle iznāca uz PlayStation 4 un Xbox One pēc kā sekoja relīze arī uz datoriem. Un spēle līdz šai dienai ir guvusi milzīgus panākumus, pārdodot vairāk par 100 miljonu kopijām.

Fight Night 

Mēs neko neesam dzirdējuši par jaunu Fight Night kopš 2011. gada, jo patlaban spēļu izstrādātāji EA Canada ir aizņemti ar UFC (jauktās cīņas māksla) spēlēm. Tās man neiet pie sirds. Interesanti, kādēļ tur nav iekļauts stāsts? Tas ir viens no iemesliem, kādēļ atturos no šīs franšīzes.

Fight Night Champion dienas gaismu ieraudzīja 2011. gadā uz PlayStation 3 un Xbox 360 konsolēm. Tā ir pirmā EA Sports spēle, kurā iekļāva stāsta režīmu. Visai iespējams, franšīze atgriezīsais tikai uz PlayStation 5 un nākamā Xbox, jo pats EA Sports boss IGN intervijā atzīmēja, ka viņi jau kādu laiku ir domājuši par jaunu Fight Night spēli.

Šī ir labākā boksa spēle kādu esmu spēlējis, kā arī viena no labākajām kaušanās spēlēm, tiesa ar nodrāztu, klišejisku stāstu, taču tas netraucē to baudīt. Tas ir kā būt Rokijam un cīnīties ringā, kur beigās tev jācīnās ar lielu muskuļkalnu vīru. Vīru, kuru acu skatiens liek trīcēt un izpiestās vēnas – biedē.

Džeimss Bonds

Paceļ rokas tie, kuriem patīk Džeimss Bonds? Es domāju, ka ikvienam. Tie, kas nepacēla roku, kas jums kaišs? 😀 Zinu, ka pēdējā Bonda spēle ir 007 Legends (2012), bet es pilntiesīgu Bonda spēles tomēr uzskatu Blood Stone (2010) un Everything or Nothing (2003).

Savulaik klīda baumas, ka Blood Stone būs turpinājums, bet pēdējā laikā es neko neesmu dzirdējis par jaunu 007 spēli. Tā nav iznākusi uz PlayStation 4 un Xbox One. Kādēļ? Kur ir problēma? Ja man būtu iespēja, pats ar savām rokām to radītu un Džeimss Bonds būtu mans kaimiņš Pēteris.

It kā spēļu izstrādātāji Telltale uzņēmās veidot jaunu Bonda spēli, taču kompānija diemžēl 2018. gadā pārstāja savu darbību, līdz ar to, pat ja projekts bija iesākts, tagad to pūš vējš pa ielām.

Max Payne 

Man tā sāp sirds… i bitīt matos, kādēļ citām spēlēm iznāk tas sasodītais Remastared, Remake un sazin kādas vēl versijas, bet ar Max Payne 3 nē? Kādēļ cilvēki nenovērtēja tās augsto kvalitāti – stāsts, sižets, grafika, geimplejs, kinematogrāfija, detalizētais laika palēninājums un elegantā šaušana?

Es Max Payne 3 (2012) uzskatu par labāko trešās personas šūteri, un esmu pārsteigts, ka cilvēki nesaskatīja tajā potenciālu. Un, pasakoties geimeru vājajam atbalstam, pērkot šo spēli, ir saprotams, kādēļ Rockstar Games neko nav pat iepīkstējušies par spēles turpinājumu vai Remastered. Bez tam tiešsaistē spēlētājus uz pirkstiem varēja saskaitīt.

Iespējams, mēs ne tikai neredzēsim Maksi Peinu uz PlayStation 4 un Xbox One, bet varam arī vispār nepiedzīvot turpinājumu. Vienīgi, laika gaitā franšīze varētu piedzīvot jaunu atdzimšanu kā tas notika ar Tomb Raider. Bet mana sirds izmisīgi tic, ka būs Max Payne 4 uz nākamās paaudzes konsolēm. Citādi atkal būs jāzvana Pēterim, lai viņš tad beidzot atstiepj to savu alas mucu.

*Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

4 thoughts on “Spēļu turpinājumi, kuri noteikti izlaidīs PlayStation 4 un Xbox One paaudzi”

 1. Diez vai, ka RDR2 būs speciāli vēl taisīts uz Ps5. Informācija rāda, ka Ps5 atbalstīs visas Ps4 spēles. Tas pats stāsts arī ar GTA6, ja nu tas iznāk vēl PS4 laikmetā, tad iestājoties Ps5, turpinās tauta tik spēlēt tālāk, bet tikai jau uz Ps5 un bez jebkādiem remasteriem.
  Ar Ps3 un GTA5 tas jau bija cits stāsts, Ps4 neatbalstija Ps3 spēles un tapēc varēja atļauties taisīt remasterus un papildus naudiņu iekasēt.

  1. Par RDR 2, Andri kādēļ? Papildus varēs nopelnīt.
   Zinu, vairākas PS5 spēles būs pieejamas uz PS4, bet man liekas, ka GTA 6 vēl ilgi neredzēsim. Neticu, ka GTA 6 izlaidīs vienlaikus gan uz PS4, gan uz PS5.

 2. Kāpēc neko no Silent Hill franšīzes neizdod uz PS4??? Vai Manhunt??? Tāāādi nervus kutinoši gabali sanāktu!

  1. Tas ir labs jautājums, Treneri. Acīmredzot fanu bāze nav tik liela, vai vienkārši spēļu izstrādātāji nav ieienteresēti šajos projektos un vēlas pievērsties kam citam.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *