Dying Light 2 iznāks uz PlayStation 5 un Xbox Project Scarlett

Dying Light 2 plāno izdot 2020. gada sākumā uz PlayStation 4 un Xbox One, bet spēļu veidotāja Techland galvenais tehnoloģiju inspektors Pāvels Roleders atklāj, ka spēle iznāks arī uz PlayStation 5 un Xbox Project Scarlett

Wccftech intervijā Pāvels R. sacīja, ka “Techland vienmēr skatās uz jaunajām lietām. Proti, mēs jau Dying Light 2 izstrādes sākumposmā nolēmām, ka spēli izdosim uz abām konsoles paaudzēm.”

Ņemot vērā, ka Microsoft plāno Xbox Project Scarlett izdot 2020. gada beigās kopā ar Halo: Infinite, pastāv iespēja, ka ap šo laiku dienas gaismu ieraudzīs arī Dying Light 2 uz jaunajām konsolēm.

Avots: gamesradar

*Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

3 thoughts on “Dying Light 2 iznāks uz PlayStation 5 un Xbox Project Scarlett”

    1. Kad pirmo reizi iegādājos PS4, biju pamēģinājis Dying Light demo. Grafika bija apbrīnojama, zombijus slaktēt un no viņiem izvairīties pa mājas jumtiem pirmajā personā tīri jautri. Tā arī šo spēli neiegādājos, bet esmu dzirdējis labas atsauksmes.

      Dying Light 2 spēlei noteikti došu iespēju.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *