Lara Krofta ir skaistākais cilvēks videospēļu pasaulē

Neesmu videospēlēs redzējis nevienu virtuālu vīrieti vai sievieti, kas līdzinātos Shadow of Tomb Raider Laras Kroftas tēlam. Es apbrīnoju spēļu izstrādātājus, kā viņi ir spējuši Laru atainot tik skaistu, simpātisku un reālistisku… 

Pirms sākam, zemāk ir video, kas lieliski demonstrē Laras Kroftas sievišķību, šarmu, skaistumu un dzīvīgumu. Vērsiet uzmanību mīmikai un ķermeņu valodai. Visvairāk mani sajūsmina video 9:16 minūtēs, kā viņa tiek kinematogrāfiski atainota.

Viņa izskatās vienkārši satraucoši skaista! Kā tas ir izdevies spēļu veidotājiem Eidos Montréal?

Laras personāžs video īsfilmiņas laikā ir meistarīgi atainots, jo emocijas ir labi uztveramas un salasāmas. Mēs varam detalizēti redzēt zobus, acis, lūpas, rievas, un it sevišķi, kā visa sejas mīmika kustās.

Sejas āda šķiet ļoti reāla, jo tā stiepjas šurpu turpu, kur zods, vaigi, kakls, piere, deguns mijiedarbojas viens ar otru. Acu skatieni, mirkšķināšana, piemiegšana, lūpas sakļaušana, smaids, uzacis, mati un ķermeņu kustības, tas viss izskatās sasodīti eleganti. Šī kombinācija liek redzēt Laras dzīvīgumu, kā viņa reaģē un izrāda attieksmi pret sarunā teikto. Kā viņa aizraujas diskusijā, un kā viņa lieliski pauž savas domas. Viņas personība vienkārši staro, tā rezultātā mēs sev priekšā redzam dzīvu cilvēku. Tas ir pilnīgs pretstats 2013. gada Tomb Raider, kur Lara izskatās drausmīgi ar “koka” acīm.

Zinu, ka citas videospēles piedāvā līdzīgu vai tādu pašu cilvēka atainojumu, bet es neesmu redzējis tik sīki un rūpīgi kā to ataino Shadow of the Tomb Raider. Un tā nav kādas konsoles ekskluzīvā spēle, bet gan spēle, kas iznāk uz vairākām platformām. Viss, ko es varu pateikt ir cepure nost Eidos Montréal priekšā!

Līdz ar to, es Laru Kroftu personāžu uzskatu par vizuāli skaistāko, detalizētāko un dzīvīgāko, kādu esmu redzējis savā 22 gadu spēļu karjera laikā. Ja tu zini kādu vēl iespaidīgāku un skaistāku videospēļu tēlu par Laru Kroftu, droši, saki tepat komentāros. Gribu zināt!

Starp citu, papildus par Laras skaistumu esmu rakstījis arī ekskluzīvi Patreon abonētājiem, ko var lejupielādēt PDF formā “Lara Krofta kļuvusi vēl skaistāka un dzīvīgāka”, kā arī ir pieejami daudz citu labumu. Tas viss ir pieejams šeit -> Patreon/Konsoles.

*Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

5 thoughts on “Lara Krofta ir skaistākais cilvēks videospēļu pasaulē”

  1. Frizūra tieši tāda kā “Uncharted” spēļu Hlojai. Sejas grimases arī līdzīgas. Var iemīlēties, he,he.

  2. Tur jau tā lieta, ka arī man personīgi Lara Krofta nav mīļākais personāžs. Katram ir savas simpātijas. Es Laru izcēlu, jo balstos pēc savas pieredzes, kā arī centos maksimāli objektīvi uz to raudzīties, proti, neesmu redzējis tik detalizētu un skaistu sejas atainojumu kādam personāžam. Protams, kāds var pieminēt L.A. Noire mīmiku, bet Shadow of the Tomb Raider tomēr manās acīs vizuāli ir realistiskāks (tiesa, labāka grafika).

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *