Vai Call of Duty pārvēršas par Battlefield?

Spēļu veidotāji Infinity Ward dalās ar kaudzēm informāciju par jauno Call of Duty: Modern Warfare. Varēsim tiešsaistē spēlēt 20 pret 20, kā arī pat vairāk kā 100 spēlētāji vienā mačā. Tanki un viss pārējais. Tā vien šķiet, ka Call of Duty kļūst par Battlefield kopiju…

Iedomājieties, mēs varēsim Ground War režīmā spēlēt vienā lielajā kartē līdz pat vairāk kā 100 spēlētāji un braukt ar kara transportlīdzekļiem. Johaidī, tas ir kas neierasts Call of Duty. Vai tas vispār ir Call of Duty?

Kā saka spēles daudzspēlētāja režīma dizaina direktors Džefs Smits (Geoff Smith), balstoties pēc vg247: “Kartes un spēlētāju skaists kļūst arvien lielāks. Mēs esam pamēģinājuši spēlēt ar 64 spēlētājiem un virs 100. Mēs cenšamies atrast to pareizāko balansu.”

Es pieļauju, ka geimeri vairāk izbauda Call of Duty tradicionālos spēļu režīmus ar mazāku spēlētāja skaitu, bet visticamāk maldos, ja Infinity Ward saskata potenciālu un prasību pēc lielākiem kaujas laukiem. Un es domāju, ka tas ir tikai loģiski, jo tādējādi varētu piesaistīt vairāk spēlētājus, piemēram, no Battlefield. Spēlētājus, kuriem patīk lieli kaujas lauki.

Bet šīs jaunās izmaiņas iespaido Call of Duty tādu, kādu mēs viņu uztveram, jo jaunievedumi maina tās būtību. Call of Duty vairs nav tas Call of Duty, kādu cilvēki viņu iemīlēja un pazina tās sākumposmā, par spīti tam, ka gadiem ejot, spēle tehniski neko inovatīvu neieviesa.

Kad es aizsāku savas Call of Duty gaitas, sākot ar Call of Duty 2 (2005), un beidzot ar Call of Duty 4: Modern Warfare (2007), daudzspēlētāja režīms bija tikai ap karavīriem mazās kartēs, kurā nepārtraukti notiek spriegu pilnas apšaudes un haoss. Tā mēs visi pazīstam vai pazinām Call of Duty – ātra spēle. Taču Black Ops 4 iekļautais Blackout (Battle Royale) spēļu izstrādātājiem ir licis apdomāt lietas, un Call of Duty padarīt citādāku – vēl plašāku un lielāku.

*Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon*

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

2 thoughts on “Vai Call of Duty pārvēršas par Battlefield?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *