Blair Witch – šausmu spēle, kas pielaidīs manas bikses

Kurš vēl ir dzirdējis par tādu šausmu spēli kā Blair Witch? Tiklīdz noskatījos treileri, tā mani uzreiz uzrunāja, jo manās acīs spēle stipri līdzinās Firewatch, tikai ar baiļu un šausmu pieskārienu…

Trīs lietas, kādēļ spēle pielaidīs manas zilās džinsu bikses. Pirmais, tu iejūties bijušā policista Elisa ādā un kopā ar savu labāko draugu suni dodies uz mežu, lai atrastu pazudušo zēnu. Taču piepeši, policists mežā apmaldās, un viņš piedzīvo bailīgas lietas, jo viņš un viņa suns mežā nav vienīgie…

“Tu nezini, kas slēpjas tumsā, tu nojauti, ka kāds ir tev apkārt, bet tu īsti nezini, kas tas ir. Mežā mēdz būt šādas sajūtas. Tādēļ mēs vēlamies spēlētājiem radīt šo sajūtu,” saka viena no Bloober Team spēļu veidotājiem.

Lūk, tas ir kaut kas. Apziņa, ka staigā pa mežu, bet rodas sajūta, ka kāds tevi visu laiku vēro. Cik tas sasodīti atbaidoši var būt? Bikses pielaišana garantēta.

Otrs, kad mežā iestājas tumsa. Viss ir tik tumšs, ka neko neredzi gluži kā reālajā dzīvē, kad esi nonācis meža biezoknī. Tā vietā, nāksies izmantot kabatas lukturi vai kameru, kas rādīsies ekrāna apakšējā labējā stūrī un spēs tumsā rādīt ceļu (skatīt zemāk video 3:04 minūtēs).

Trešais un pēdējais – spēlēšanas stils šķietami atsaucas uz Firewatch. Arī šeit spēle ir pirmajā personā un rokās ir rācija, kas ļauj tev sazināties ar ārpasauli. Protams, Blair Witch tu neesi pilnīgi viens pats kā Firewatch, bet gan kopā ar suni, ar ko cieši sadarbosies, dosi viņam komandas, lai sveiki un veseli izkļūtu no meža. Nezinu kādēļ, man jau ir skumīga priekšnojauta par suni 🙁 .

Blair Witch iznāks jau 30. augustā uz Xbox One un PC. Liekas, ka PlayStation 4 spēlētājiem šī spēle nespīd.

Kā tev šķiet, vai Blair Witch būs labs šausmu gabals, ka mēs visi staigāsim ar slapjām biksēm?

*Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *