Call of Duty: Modern Warfare grafika pamatīgi pārsteidz

Šī bilde ir tik vienreizēja, ka nešķiet, ka ko tādu mēs varētu redzēt arī pašā spēles geimplejā, jo tas jau vairāk līdzinās pēc kārtīgas nākamās spēļu paaudzes grafikas. Bet uzmini nu, ir viens Call of Duty: Modern Warfare video, kurā ir uzņemta šī bilde. Es tam vienkārši nespēju noticēt!…

1. augustā, speciālā pasākumā, pirmo reizi oficiāli atklāja Call of Duty: Modern Warfare daudzspēlētāja režīmu. Augstāk redzamajā video atainota pasākuma geimpleja kopsavilkums, un tieši tajā video 0.57 sekundēs spēle vizuāli izskatās pārāk labi, lai es tam noticētu.

Jā, skatoties Call of Duty: Modern Warfare četru stundu garu straumēšanu, ir redzams, ka grafiski spēle ir ļoti skaista. Šaujot no ieročiem nāk laukā dūmi, ēnas ar labām kontūrām, objekti ar sīku detalizāciju, tīkamas krāsas un apgaismojums. Ne velti straumēšanas laikā komentētāji vairākkārt atzīmēja, cik iespaidīgi spēle izskatās, kā arī spēļu veidotāji teica, ka viņi ir rūpīgi izmantojuši 3D skenēšanu, lai spēles pasauli atainotu pēc iespējas precīzāku, detalizētāku un realistiskāku. Tas viss ir acīmredzams. Taču neviena aina spēles straumēšanas laikā nelīdzinās kā augstāk redzamajā video 0.57 sekundēs.

Labi, Oskar, bet i drit vai nazīt, ko tu ar to visu vēlies sacīt? Es vēlos sacīt, ka spēle šādi, kā šajās bildēs reāli uz mata varētu izskatīties tikai uz sazin kāda kosmiska datora. Iespējams, videospēles tā sevi spēs atainot uz nākamajām paaudzes konsolēm ar standartu 4K izšķirtspēju. Bet ņemsim vērā, ka video apzināti parāda labākos momentus, kā arī tas ir apstrādāts ar dažādiem efektiem, jo es šaubos un arī neticu, ka kāds tur, tajā pasākumā, spēlēja Call of Duty: Modern Warfare ar tādu sasodīti skaistu un vienreizēju grafiku par ko geimeris tikai sapņotu. Noteikti tas ir mārketinga triks. Nu, labi, iespējams kāds trakais aizlidoja uz Marsu un tur spēlēja jauno Call of Duty uz īpaša tehnoloģiska brīnuma…

*Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon*

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *