No Man’s Sky spēļu direktors Šons Morijs “spīdzina” fanus

Konsoles.lv

Šodien iznāk No Man’s Sky papildinājums Beyond, taču pirms spēlētāji to var lejupielādēt un spēlēt, spēļu boss Šons Morijs liek faniem jukt prātā…

Plkst. 12.33. Š. Morijs publicē pirmo tvītu, pēc kā seko vēl divi.

Tiklīdz viņš saka saviem faniem “pārstājiet visi apmeklēt No Man’s Sky mājas lapu uz minūti”, tā uzreiz fani nedomājot, dodas uz interneta lapu smelties informāciju.

Pēc brīža Š. Morijs tvīto “kas pie joda, domāju, ka mēs vienojāmies”, pie reizes atklājot spēļu mājas lapas apmeklējumu statastiku, cik tā ir strauji augusi.

Taču vēlāk Š. Morijs pažēlo fanus un paziņo, ka Beyond ir pieejams jau tagad, ko var lejupielādēt bez maksas un spēlēt jaunāko No Man’s Sky versiju.

Oriģināli No Man’s Sky iznāca 2016. gadā uz PlayStation 4, kurā spēļu veidotāji Hello Games saņēma kritiku, jo spēle nepiedāvāja to, ko tā sākumā solīja. Taču laikam ritot, spēļu izstrādātāji uzklausīja fanus, deva par brīvu spēles papildinājumus, kas uzlaboja situāciju un spēles kvalitāti. 

2018. gada Next papildinājums būtiski mainīja spēli, jo tā ieviesa trešās personas skatu punktu un citus uzlabojumus. Tagad Beyond piedāvā VR brilles atbalstu, pilnīgāku daudzspēlētāja režīmu ar 32 spēlētājiem uz datora un 16 uz konsolēm.

Par savulaik No Man’s Sky nepatīkamo situāciju “Vai No Man’s Sky Next piepildīs fanu cerības?” esmu ekskluzīvi rakstījis Patreon abonētājiem 2018. gada jūnijā, bet tagad tev dodu iespēju to lejupielādēt un lasīt PDF formā par brīvu.

Avots: nomanssky

*Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon*

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

2 thoughts on “No Man’s Sky spēļu direktors Šons Morijs “spīdzina” fanus”

  1. Baigaa spiidzinaashana… lielaakai daljai no shiim lietaam bija jau jaabuut speelee iekshaa kad izlaida. Tas ka tagad vinji to visu ielika tur iespeejams vinjus atgriezh nulles stadijaa, bet nu visu to tuftu ko staastiija pirms tam tik viegli nav izdzeest.

    Bet nu prieks ka ciinaas un taa pat vareetu buut laba speele, zheel ka tikai pashi taa vinju sabojaaja saakumaa 🙁

    1. Pilnīgi tev piekrītu okie, bet visa tā ažiotāža par No Man’s Sky un Šonu Moriju droši vien tikai norāda uz to, cik spēle ir potenciāla un cik ļoti cilvēki tic šim projektam. Prieks, ka spēļu izstrādātāji neapstājās, nenobijās no medija un auditorijas spiediena, bet gāja tālāk un turpināja īstenot savu vīziju.

      Starp citu, drīzumā no manis var sagaidīt Pirmos Iespaidus 🙂 .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *