“Ir lietas, ko konsole un dators nekad nespēs,” saka Google Stadia viceprezidents Džons Džastiss

Gamescom pasākumā, videospēļu medijs IGN intervēja Google Stadia viceprezidentu Džonu Džastisu, kurš sacīja, ka uz Google Stadia viss darbosies labāk un ātrāk…

“Gigantiskas pasaules, labāks mākslīgais intelekts. To visu mājas aparatūra nevar nodrošināt, bet mēs varam to nodrošināt mūsu serveros, kurus nepārtraukti atjauninām,” stāstīja Dž. Džastiss.

Dž. Džastiss arīdzan atzīmēja, ka vairāki spēļu veidotāji ir izraisījuši lielu interesi par Cloud, un pēta, kādas unikālas iespējas Cloud var piedāvāt atšķirībā no konsoles un datora.

Google Stadia darbojas tikai un vienīgi uz interneta savienojuma. Tā pilnīgi sastāv no digitālās pasaules, kur viss glabāsies Cloud. Līdz ar to uz Google Stadia spēļu disku nebūs, un spēles varēs spēlēt digitāli uzreiz bez jebkāda laika ierobežojuma gan uz televizora, datora un citām ierīcēm.

“Tev nebūs jāgaida spēles lejupielādes un atjauninājumi, viss ir ātrāks un labāks,” teica Dž. Džastiss.

Google Stadia būs pieejams patērētājiem šī gada novembrī.

Par Google Stadia ietekmi uz videospēļu industriju arī Konsoles.lv foruma lietotāji ir diskutējuši forumā.

Avots: ign

*Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

6 thoughts on ““Ir lietas, ko konsole un dators nekad nespēs,” saka Google Stadia viceprezidents Džons Džastiss”

  1. Pagaidām neizbaudīsi arī, ja vien Tu nedzīvo kādā no 14 valstīm kur GS ir apstiprināts.

   + I smell bullshit, ir jau daudz atrodami youtube video, kas visu šo tehniski izskaidro, un flopus parāda.

   Iesaku apskatīties video par Indijas streaming servisu – Jio GigaFiber, kur atklāti dirš par 0 latency streaming servisu.

   P.S – 0 latency nepastāv 🙂

 1. Kaa tas Dzhons var zinaat ko spees naakotnee PC un konsoles.Protams ka saveejais tik labaakais un aatraakais.Pilniigi pretiigi taadus tipus klausiities.

  1. Man Džons lika noprast, ka nākotne ir straumēšanā, serveros, digitālajā pasaulē nevis kāda aparatūrā, kuru darbina dažādi dzelži.

 2. Tas viss ir veel tikai beerna pamperos… Skaidrs ka nakotne, bet lidz tam veel vajag izaugt. Mees veel vairakus gadus lietosim dzelzi un vispar veel ir jautajums, vai taa straumeshana aizies…

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *