Pirmie iespaidi: Call of Duty: Modern Warfare Alpha – sāpes krūtīs

Konsoles.lv

12 gadu laikā neesmu iegādājies nevienu Call of Duty spēli, un pat neatceros, kad pēdējo reizi to spēlēju, taču šajā Alpha versijā es savā sirdī sajutu Call of Duty garu…

Piezīme: Call of Duty: Modern Warfare Alpha varēja iemēģināt no 23. līdz 25. augustam ekskluzīvi uz PlayStation 4. Video atzīmēju, ka šodien ir pēdējā diena, kad to var vēl uzspēlēt, jo ierakstīju pirmos iespaidus 25. augustā 😀 . Bet, nenokar degunu, jo no 21. līdz 23. septembrim ikviens varēs iemēģināt spēles betu.

*Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

2 thoughts on “Pirmie iespaidi: Call of Duty: Modern Warfare Alpha – sāpes krūtīs”

  1. Peec tava teiktaa var arii saprast ka neesi labu laiku speeleejis COD. Protams atshkjiriiba starp ieprieksheejo un sho MW ir, bet starp ieprieksheejo un sho COD… mazaak. Visas tavas mineetaas lietas jau labu laiku pastaav ieksh COD taapeec jaaskataas cik iisti savaadaak te kas buus.
    Bet jaasaka ka saprotu tavu entuziasmu, man liidziigs bij par ieprieksheejo COD. zheel tikai ka uz PC player base smagi izmira.

    1. Tieši tā Okie “12 gadu laikā neesmu iegādājies nevienu Call of Duty spēli, un pat neatceros, kad pēdējo reizi to spēlēju” 😀 .

      Kaut kā šis Alpha mani piesaistīja. Jāgaida beta, un protams, pilnā spēle.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *