Konsoles uzsāk sadarbību ar LoveGame.lv

Ar prieku varu vēstīt, ka Konsoles un Lovegame saspiež viens otram roku, lai sadarbotos kopā. Iespējams izveidosies kas interesants…

Jāsaka uzreiz, ka mana pieredze ar vienu no LoveGame dibinātājiem Arnoldu ir bijusi ļoti laba. Cilvēks atsaucīgs, atvērts, komunikabls un labprāt vēlas sadarboties. Tādēļ priecē, ka mums ir izdevies šī sadarbība (LoveGame finansiāli atbalsta Konsoles.lv) un ceru, ka nākotnē no tā visa var izveidoties kas vienreizējs un attīstošs.

Kā paši LoveGame savā Facebook lapā saka par sevi:

Esam mazs video spēļu un aksesuāru interneta veikals, atvērts 2013. gadā. Dzimšanas vieta Valmiera un dzimšanas diena 22. maijs. Tas īsumā par veikalu. Tagad nedaudz par mums. Esam divi (Arnolds un Jānis) aizrautīgi video spēļu cienītāji ar aptuveni 20 gadu stāžu.

Arnolda,”Go to” spēles ir Resident Evil, Tomb Raider, Fallout, Borderlands, The Witcher, BioShock, Fable, The Last of Us un citas.

Jāņa,”Go to” spēles ir The Elder Scrolls, The Saboteur, GTA, NHL, NBA, The Last of Us un citas.

Vienmēr esam gatavi parunāt par video spēlēm. Nekad neatteiksim padomu jeb palīdzību un vienmēr būsiet laipni gaidīti .

LoveGame internetveikala adrese ir www.lovegame.lv.

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *