Oskars reaģē: The Last of Us Part II – uz brīdi aizmirsu elpot

Konsoles.lv

Es būšu atklāts. Man Ellija neinteresē. Man interesē Džoels – vīrs, kuru vadījām pirmajā The Last of Us. Kad viņu ieraudzīju, man aizrāvās elpa…

Jaunais The Last of Us Part II treileris manī neizraisīja lielu sajūsmu. Es nepiecēlos no čīkstošā krēsla kājās un nedejoju tango. Bet video manī izraisīja stipru interesi. Interesi par spēles stāstu, sasodīti labo grafiku, teju izcilām seju animācijām, geimpleju, kinematogrāfiskajām ainām.

Tā vien šķiet, ka The Last of Us Part II liks PlayStation 4 konsoles ventilatoriem lidot pa gaisu, jo grafiski spēle izskatās visnotaļ iespaidīgi. Es pat ieraudzīju istabā putekli!

Žēl, ka geimpleju rādīja tikai fragmentāri, bet tas, ko redzējām, rada ilūziju, ka geimplejs būs ļoti reālistisks gluži kā skatoties asa sižeta filmu – jāt ar zirgu, braukt ar laivu, brutāli nogalināt, atbaidoši zombiji, sprādzieni – viss kinematogrāfiskā efektā.

Treileris ļauj noprast, ka Ellijas draudzene tiek nogalināta un, iespējams, tādēļ viņa ir teikusi: “I’m gonna find… and I’m gonna kill… every last one of them.” Tā rezultātā viņa vēlas atriebties un dodas šķietami pašnāvības misijā. Bet tad, viņa satiek Džoelu, kuram rūp un kurš nevēlas, lai viņa dodas viena.

Konsoles.lv

Tikai beigu daļā treileris mani paņēma tā, ka uz laiku pārstāju elpot, jo ieraudzīju Džoelu. Viņš izskatās vēl vecāks un vēl vizuāli labāks. Nezinu kādēļ, bet ja stipri ieskatās viņa acīs, viņš man atgādina Neitenu Dreiku vecumdienās.

Nesaprotu, kādēļ Naughty Dog šoreiz vēlas stāstu piedāvāt tikai no Ellijas perspektīvas, bet es ceru, ka mums būs iespēja spēlēt arī ar Džoelu. Man šis vecais vīrs kā personāžs interesē vairāk, jo es viņam pieķēros. Izjutu viņu sāpes, bēdas un apjukumu pirmajā daļā. Taču Ellija man bija vienaldzīga.

Kopumā treileris ir pietiekami labs, lai gribētu iekāpt laika mašīnā un izkāpt no tās spēles relīzes laikā – 2020. gada, 21. februāris (ha, man šajā mēnesī dzimšanas diena).

Konsoles darbību atbalsta videospēļu interneta veikals LoveGame.lv

->Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon<-

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

9 thoughts on “Oskars reaģē: The Last of Us Part II – uz brīdi aizmirsu elpot”

 1. Treileris un reaals gameplay ir divas dazhaadas lietas taa ka iesaku nesteigties ar slavinaashanu.Pirmaa dalja cik skatiijos youtube nepatika jo tur bija daudz stealth gameplay un arii zombiji nekad nav patikushi.

  1. Taisnība, bet treileris radīja labu iespaidu, kā arī 2018. gada E3 geimpleja video ļāva vaļu fantāzijām, vai tiešām geimplejs būs tik dinamisks. Noteikti, ka 100% nē, bet 80% jā. Spriežu pēc pirmā The Last of Us geimpleja treilera un paša spēlēšanas pieredzes.

 2. Es biju stara, ka ieraudziju Dzhoels. Visas teorijas un baumas izgaisa, ka vinsh iespejams ir jau miris.
  Shi ir ta spele, pa kuru esmu gatavs maksat X3 un pacentishos iepirkt Ellie edition izdevumu.

  1. Tās baumas bija visvisādas. Daži pat teica, ka Džoels būs ļaunais un tamlīdzīgi.

   Tas Ellie Edition ir tas pats Collector’s Edition? 🙂

 3. Katram savs laikam. Man, tieši otrādi, interesantāk bija spēlēt ar Elliju.. turklāt nevarētu teikt, ka viņai nevarēja pieķerties pirmajā spēlē, jo viņa bija 90% spēles klāt. Un tas liekas tikai atbilstoši, ka part 2 Ellija ir main čarakteris. Joela stāsts jau tika izstāstīts.

  Liekas interesanta arī viņu “satikšanās”. Šķiet vieta, kur Ellija saka “What the h are u doing here?” ir cita no tās, kur Joels atrodas, kad atbild. Kaut kas nav līdz galam tīrs. Varbūt viņš nav dzīvotājs, bet tad redzēsim 😁

  1. Es nezinu kādēļ, Yeezy, bet tolaik man neizveidojās cieša saikne ar Elliju, kā ar Džoelu. Varbūt tas mainīsies, ja vēlreiz iziešu spēli 😀 .

   Tiešām, to nebiju piefiksējis, kaut gan var interpretēt dažādi. Viens, aizdomīgi, ka viņš šeit atrodas. Otrs, Ellija par to sajūsmā (kaut gan mīmika vēstīja neizpratni), bet Džoela acīs video beigās var saskatīt tādu kā ļaunumu.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *