Sony ieviesīs jaunas tehnoloģijas PlayStation 5 kontrolierī

Konsoles.lv

Sony nāk ar paziņojumu, ka jaunais PlayStation sauksies PlayStation 5, kuru kontrolieris sastāvēs no jaunām tehnoloģijām…

“Mēs jaunajā PlayStation 5 kontrolierī tehnoloģiju “rumble” aizstājām ar haptiku. Tādējādi tu patiesi izjutīsi lielāku un atšķirīgāku vibrāciju gammu, piemēram, ietriecoties ar mašīnu sienā no vienkāršas futbolu bummbu sitiniem,” minēts PlayStation blogā.

Otrs jauninājums, ko Sony atzīmē ir adaptīvās pogas (adaptive triggers), proti, L2/R2. Spēļu veidotāji tagad varēs pogas ieprogrammēt tā, ka vietām dabiski sajutīsi lielāku vai mazāku pretestību. Proti, velkot pie sevis loka bultu vai braucot ar automobili pa grumbainiem, akmeņainiem ceļiem, pogu pretastība mainīsies – dažreiz pogu L2 vai R2 varēs nospiest vieglāk, dažreiz grūtāk.

Sony apgalvo, ka “jaunās pogas kopā ar haptiku tehnoloģiju var piedāvāt jaunu, spēcīgu spēlēšanas pieredzi. Tas plašāk stimulēs spēlē esošās darbības.”

Jaunie PlayStation 5 kontrolieru pagaidu eksemplāri ir jau nosūtīti spēļu veidotājiem. Un Sony “nespēj sagaidīt, cik tālu spēļu veidotāju iztēle tieksies ar šīm jaunajām kontroliera funkcijām.”

PlayStation 5 iznāks 2020. gadā ap Ziemassvētkiem.

Avots: blog.us.playstation

Konsoles darbību atbalsta vidoespēļu internetveikals LoveGame.lv

->Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon ~1.74 € mēn.<-

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

7 thoughts on “Sony ieviesīs jaunas tehnoloģijas PlayStation 5 kontrolierī”

    1. NASCAR, tur jau tā lieta. Man pilnībā pietiek ar standartu PlayStation 4, un nejūtu tehniskus ierobežojumus. Ar PS3 savulaik bija tā, ka nevarēja spēlēt 64 spēlētāji Battlefield 3, kadru skaits jaunākajām spēlēm kļuva arvien nestabilāks, un varēja just, ka prasās nākamā paaudze. Ar šo, es tā nejūtu.

  1. PS4 Pro vēl ir vispār vērts pirkt, ja jau tuvojas PS5? Es vēl vienkārši gribu PS4 Pro, bet vai vairs jēga pirkt, ja būs PS5 un IESPĒJAMS gribēsies to. Nē nu, var jau PS4 Pro notirgot, bet notirgojot neko daudz atpakaļ nedabūt. Tavas domas, cik PS5 LV varētu maksāt?

    1. PS5 visticamāk būs ap 400-450 Eur (Pro cenā). Pašu Pro pēc tam būs grūti sakarīgi notirgot.
      No otras puses, līdz tam pāris spēcigas spēles nāk ārā- Last of Us 2, Cyberpunk kas uz parastā PS4 baigi labi neizskatīsies.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *