Manas domas: Battlefield V Operation Underground – kādēļ, lai kāds tur atgrieztos?

Konsoles.lv

Ažiotāža par sievietes iekļaušanu spēlē. Spēlētāju skaita sarukšana. Vājie pārdošanas apjomi. Kurš bitīt matos vēl vispār spēlē Battlefield V, un vai ir vērts atgriezties?…

Jupis rāvis, es ar mokām izgāju Battlefield V stāstu režīmu (War Stories – te spēļu apskats), jo gandrīz no garlaicības atstiepju kātus. Kā var ko tādu spēlēt? Izgāju tikai piespiedu kārtā. Turpretī ar daudzspēlētāja režīmu ir citādāk. Interesanti, pat neatceros, kad pēdējo reizi to spēlēju, bet man ļoti patika grafika, skaņa un apšaudes. Man patika, kā spēle spēlējas.

Nav šaubu, ka Battlefield vienmēr ir izcēlies ar labu daudzspēlētāja režīmu un lieliem kaujas laukiem – iznīcinātāji, helikopteri, laivas un tanki, kas brauc caur mājas sienām. Nogāž kokus. Tas viss izskatās ļoti reālistiski. Man nāca gardi smiekli par Call of Duty: Modern Warfare betu Ground War (64 spēlētāji ar kara transportlīdzekļiem) – dīvaina fizika, kur tanks nevar izbraukt caur kokiem, pat ne sētai. Par vadāmību nerunāsim, drausmīga slikta.

Liksim mierā nabago Call of Duty… Es nupat noskatījos augstāk redzamo treileri, un mana sirsniņa ietrīsējās. Ne bez iemesla. Ieraudzīju karti, kas asociējās ar Battlefield 3 populāro Operation Metro. Kādas vien nav atmiņas par šo vietu. Mētāju granātas kā dulls. Šāvu ar raķešmetēju visos virzienos. Nostājos pret izeju, un neļāvu saviem komandas biedriem iet ārā. Pēc tam no viņiem saņēmu draudu vēstules.

DICE saprot, ka manas atmiņas ir vērtas, un arī citu, tādēļ ir iedvesmojušies no Operation Metro, lai Battlefield V par brīvu piedāvātu līdzīgu karti Operation Underground (pieejams jau 3. oktobrī). Ko es te vēl sēžu un rakstu? Treileris izskatās tik iespaidīgs un lielisks, ka Battlefield gluži kliedz, lai atgriežas un dod tai vēl vienu iespēju. Tas noteikti ir iemesls, kādēļ mums vajadzētu atgriezties.

Pie joda, es celšu savu stingro pēcpusi augšā, paņemšu Battlefield V putekļaino disku, kas mētājas kaut kur zem galda un iemēģināšu jauno karti. Bet, ja tas liks man vilties, un Operation Underground nebūs tik ievērojams kā treilerī – braukšu ciemos pie DICE, un pirmais, kas atvērs man durvis – iemetīšu disku ģīmī.

Ekskluzīvi ieskaties raksta aizkulisēs un klausies Oskara pus otru minūšu audio caur Patreon “Aizkulises: Manas domas: Battlefield V Operation Underground – kādēļ, lai kāds tur atgrieztos?”.

Pasūti Battlefield V (28.99 EUR) caur LoveGame.lv

->Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon ~1.74 € mēn.<-

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

4 thoughts on “Manas domas: Battlefield V Operation Underground – kādēļ, lai kāds tur atgrieztos?”

    1. Daļēji piekrītu, jo Call of Duty Mobile pirmajā nedēļā spēli nolādēja 100 miljonu reižu, pārspējot Fortnite un PUBG. Tādējādi kļūstot par vislielāko izlaišanas spēli mobilo vēsturē.

      Šeit avots: https://www.ign.com/articles/2019/10/08/call-of-duty-mobile-breaks-record-with-100-million-downloads-in-first-week

      Bet, lai arī kādi būtu Call of Duty: Modern Warfare pārdošanas apjomi, kvalitāti tas nenosaka un dīvainā fizika noteikti tāda arī paliks. Uzskatu, ka Call of Duty jāpaliek pie savas formulas, bet ja vēlas ko citu, tad ar attiecīgu kvalitāti. Nu, atvainojiet, lielie kaujas lauki nestrādā Call of Duty.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *