Konsolisti vērtē Ghost Recon Breakpoint

Konsoles.lv

“Man patīk Tom Clancy’s spēles. Un man patika arī Wildlands, bet Breakpoint ir paliela kaka. Stāsts – banāls. Grafika uz Xbox One X – vājprāts,” saka foruma lietotājs Guncha83

Foruma lietotājs Drejz saka:

Pēc vairāk kā desmit pavadītām stundām spēlē, visas iepriekš minētās spēļu apskatu baumas manā skatījumā apstiprinājās. Spēles misijas visas ir vienveidīgas – paņem misiju pie cilvēka A, kurš nezinās neko daudz un aicina tev iet pie cilvēka B. Cilvēks B nezinās kā palīdzēt, bet toties viņš zina, ka cilvēks C varēs man sniegt atbildes. Un tā katra misija, pēc piektās reizes šis jau sāk kretinēt ārā un tu nevari sagaiditīt ātrāk misijas beigas.

Protams, gļuki ir visur, sākot ar to, ka mans co-op biedrs nevis skrien, bet peld man ejot pakaļ, npc (tēli, ko vada dators) mašīnās krīt no gaisa, ir sanācis arī pāris reizes izkrist no kartes un labākais tajā viss, ka labojumi spēlei joprojām nav manīti.

Stāsts spēlē nav nekas oriģināls, bet drīzāk klišejisks, kur kārtējo reizi tavs bijušais kara draugs ir kļuvis ļauns, un visi tavi bijušie kara čomi ir vai nu beigti, vai ir viņa sekotāji. Un tu nodibini jaunus draugus uz viltus oāzes salas, lai viņu notvertu.

Vērtēju: 4/10

Foruma lietotājs Guncha83 saka:

Man patīk Tom Clancy’s spēles. Un man patika arī Wildlands, bet Breakpoint ir paliela kaka. Stāsts – banāls. Grafika uz Xbox One X – vājprāts. Kadru skaitu kritums ik pa brīdim nestabils, ieroči dažreiz neielādējas, helikopteri gļuko un dažreiz ir vienalga, kur tēmē – raķetes iet taisni uz apvārsni.

Paņemot ķīlnieku un nopratinot to – nav dialogs, bet pasaka kaut ko līdzīgu:”es tev jau visu pateicu” un nomainās kvesta uzdevums. Sviests. Varēja jau uztaisīt foršāk. Par tehnikas vadīšanu foruma biedrs izteicās jau iepriekš. Turklāt, piektdien, kad iznāca spēle, visā pasaulē nobira Ubisoft serveri.

Wildlands kvestu ziņā bija nu krietni pārāks. Esmu pamatīgi vīlies. Izgāju un uzreiz pārdevu spēles disku.


Vairāk vari uzzināt forumā Tavas atsauksmes par Ghost Recon Breakpoint un Ghost Recon Breakpoint tēmas sadaļā. Ghost Recon Breakpoint iznāca 4. oktobrī uz PlayStation 4, Xbox One un PC.

Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

->Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon ~1.74 € mēn.<-

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

7 thoughts on “Konsolisti vērtē Ghost Recon Breakpoint”

 1. Nesaprotu shos cilveekus kas shiis speeles peerk un veel kunkst ka nopirkushi meeslu.Tagad kad visu var nosktiities Youtube un tikai tad pirkt labas speeles.

 2. Man jau patīk visa ši ideja par spēļu apskatiem utt , bet vao tiešām tu vari spriest tik daudz par spēli ja pat viņu neesi pabaidzīs kā jau pats teici 10h .
  Spēle ir laba daudz detaļu utt .Spēle ir jauna un protams vajag uzlabojums .

  1. Par spēli spriest var ikviens un izteikt savu viedokli, pat ja spēlētājs to uzspēlē 5 minūtes. “Konsolisti vērtē” materiāls nav apskats, bet kā konsolistu iespaidi, atsauksmes pēc spēlētā.

  2. Zini, man patīk salīdzināt sliktas lietas ar sūdiem.

   – Mēs zinām, ka sūds nejēdzīgi un plaši smird (ir YT apskati, atrodam sev uzticamu);
   – Daži netic vai ir pārāk karstgalvīgi/nepacietīgi, pērk biļeti un kāpj sūdā iekšā;
   – Un tad daži sūdzas, ka nudien iekāpts ir sūdā, lai gan brīdinošās zīmes vispkārt jau izliktas daudz un dikti. Turklāt samaksāts vēl par iekāpšanu, un neslikti!
   – Un nez kāpēc tas notiek cikliski, un geimeris nekļūst gudrāks, nebalso ar maciņu, un paši tizlākie izstrādātāji to vienkārši ņem un ekspluatē, un dirš tik jaunus sūdus uz ietvēm…

   Attiecīgi, man nav jākāpj sūdā, lai es saprastu, ka ir darīšana ar sūdu – pietiek jau paskatīties uz to cilvēku sejām, kas svaigi savā neuzmanībā iekāpuši vaibstās un lādās.

   1. Un tam visam sūdam daži vēl pamanās pirmajā dienā priecīgi sakraut virsū rudens lapas, vāji nomaskējot smaciņu.

    Un tas esot normāli. Geimeris jau diezgan pieradināts kāpt sūdos un gaidīt 1. dienas rudens lapas ielāpus, cerot, ka briesmīgā smaka pazudīs. Nepazudīs, jo darīšana jau sākotnēji ir ar sūdu. Geimerim jābūt gudram. Balso ar maciņu, ja rūp šī hobija veselīga nakotne, dirsēji uz ielām dzird tikai to.

    Arī sienas vaid nomīztas ar visām mikrotransakcijām un klaju kazino iekabināšanu visur, kur nevajag, lai tik izspiestu max piķi.

    Bet geimeris neko, nebalso ar maciņu un cikliski viebj seju par kāpšanu sūdos un mīzalu smaku vārtrūmē. Ej nu saproti, cilvēki laikam nesaprot, ka tas viss ir savstarpēji cieši saistīts…

    1. Ivo, esi uzrakstījis divus skaistus komentārus gluži kā dzejā 😀 . Bet, jāsaka, ka savā ziņā tev piekrītu – geimeriem ir jābūt gudriem un jāatbalsta tie spēļu veidotāji, kuri nudien spēj piedāvāt kvalitatīvu produktu bez gļukiem, tehniskām ķibelēm un acīmredzamiem savtīgiem nolūkiem (piem. mikro maksājumu utt.).

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *