The Last of Us Part II spēles relīzi pārceļ uz maiju

Konsoles.lv

Spēļu direktors Nīls Drakmens oficiālajā Naughty Dog lapā nāk ar paziņojumu, ka The Last of Us Part II neiznāks februārī, bet gan 29. maijā…

N. Drakmens Naughty Dog lapā atzīmējis: “Veicot pēdējos darbus, mēs piepeši atskārtām, ka vienkārši pietrūks laika, lai spēli pabeigtu Naughty Dog kvalitātē.”

“Jaunā spēles relīze ļaus mums pilnībā noslīpēt spēli, lai mēs paši būtu apmierināti ar tās kvalitāti,” rakstīja N. Drakmens.

“Mēs esam vīlušies, ka ir radusies šāda situācija. Mēs gribētu, lai viss būtu kārtībā, taču spēles apjoms un saturs lika mums tā rīkoties. Mums nepatīk, ka faniem ir jāviļas, un par to atvainojamies,” turpina N. Drakmens.

The Last of Us Part II sākotnēji plānoja izdot 21. februārī ekskluzīvi uz PlayStation 4. Tagad spēles relīze ir 2020. gads, 29. maijs.

Avots: naughtydog

Pasūti The Last of Us Part II (57.99 EUR) caur LoveGame.lv

->Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon ~1.74 € mēn.<-

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

3 thoughts on “The Last of Us Part II spēles relīzi pārceļ uz maiju”

 1. Man šķiet, ka tur ir cits iemesls, nevis kvalitāte. Bet gan stratēģisks manevrs… piemēram, lai spēle labāk pārdotos.

  1. Visticamāk Sony spieda relīzes datumu uz februāri, kaut gan ND gribēja vairāk laiku. Ar mērķi, lai būtu vairāk laiks atelpai līdz ps5

   1. Iespējams, yeezy… Ir dzirdētas dažas lietas, kā Sony, piemēram, iespaidoja Uncharted 4: A Thief’s End izstrādi, kur Brūss Strelijs (viens no spēļu bijušajiem Naughty Dog darbiniekiem) juta spiedienu no Sony. Spēles ir jāizstrādā ar prieku un entuazismu nevis strikti jāvadās pēc kompānijas nosacījumiem. Atminos viņu tā sakām (atstāstu).

    Jebkurā gadījumā, tas ir savādi…

    P.S. Par Brūsa aiziešanu no Naughty Dog esmu arī rakstījis 🙂 -> https://konsoles.lv/2017/09/15/uncharted-4-un-the-last-of-us-direktors-bruss-strelijs-pamet-naughty-dog/

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *