Šausmu spēle, kuru neiesaku nevienam spēlēt Helovīna vakarā!

Konsoles.lv

31. oktobris ir diena, kad labāk no mājas ārā nelīst. Bieži ielās esmu redzējis vīru, kam galvā ir ķirbis. Bail metas. Taču Condemned: Criminal Origins ir vēl kas atbaidošāks. Tā ir spēle, kas tevi var līdz nāvei nobiedēt…

Par matu tiesu nepiedzīvoju sirdstrieku. Proti, atrodos kādā tumšā telpā ar kameru rokās. Šeit ir vairāki skapji, un šī vieta ir jāizpēta. Taču gribot negribot man viens skapis jāver vaļā.

Nožēloju to dienu, kad atvēru šo skapi, jo piepeši ieraugu beigtu līķi un noraustījos. Zinu, mīkstais, to jau varēja gaidīt. Taču ar to viss nebeidzās. Man šis līķis ir jāfotografē. Taisos to darīt. Izrādās, ka man vēl tuvplānā jāiet, es jau iejutos profesionālā fotogrāfa ādā un lēni, mierīgi tuvinu kameru. Kad to daru, piepeši līķis atdzīvojās.

Paldies dievam, ka neviens nebija mājās un kaimiņi aizvēruši logus, jo kliedzu kā izmisis zirga tēviņš. Brīdī, kad nolāpītais mironis sakustējās kameras priekšā – pamatīgi nobijos. Rokas trīcēja, smagi elpoju un prātā iestājās “tumsa”.

Pēc notikušā atceros, ka vairs nevarēju atgriezties atpakaļ spēlē. Man bija nelabi. Viss organisms kaut kā dīvaini reaģēja un nācās dziļi elpot, lai nomierinātos. Bez jokiem.

Šis bija bailīgakais notikums Condemned: Criminal Origins, un viens no visu laiku bailīgākajiem notikumiem visā manā šausmu spēļu karjerā. Ja tu nevēlies nobīties līdz nāvei Helovīna vakarā, tad es tev silti neiesaku šo spēli spēlēt.

Lasi citus rakstus par šausmu spēlēm priekš Helovīna vakara:

Un klausies šī raksta aizkulisēs divarpus minūšu audio no manis caur Patreon.

Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv 

->Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon ~1.74 € mēn.<-

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

2 thoughts on “Šausmu spēle, kuru neiesaku nevienam spēlēt Helovīna vakarā!”

    1. Es nezinu kādēļ, bet man tie manekeni nav palikuši prātā kā vienīgi tas nolādētais skapis 😀 .

      Jā, otrā daļa arī ir bailīga. Trakie, kas gāja cauri ugunīm. Lācis… Naktī slēpjos zem deķa 😀 .

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *