Konsolisti vērtē Call of Duty: Modern Warfare

Konsoles.lv

“Spēle ir fantastiska. Gan grafika, gan šaušana, gan skaņa, gan stāsts. Noteikti labākā Call of Duty spēle,” saka Konsoles.lv foruma lietotājs esrolix

Foruma lietotājs esrolix saka:

Stāstu esmu pieveicis, gribējās garāku, bet nu kā ir, tā ir. Spēle ir fantastiska. Gan grafika, gan šaušana, gan skaņa, gan stāsts. Tiesa, brīžiem pretinieki likās stulbi un uz lodēm paši iet priekšā, bet, neskatoties uz to, šī noteikti ir labākā Call of Duty spēle. Es pat teiktu labākā šī žanra spēle. Kā nekā, spēle ir sacēlusi lielu ažiotāžu. Spēlei dodu vērtējumu 9/10.

Foruma lietotājs Matizs saka:

Esmu pabeidzis stāstu. Tas ir vienkārši episks. Labs scenārijs, tēli, grafika un geimplejs. Katra misija ir citādāka, un ne uz brīdi nebija sajūta, ka tā atkārtojas. Tiešām super!

Daudzspēlētāja režīmā (multiplayer) esmu sasniedzis 30. līmeni, un līdz šim brīdim ir super. Foršas kartes, dažādi režīmi un tā tālāk.  Turklāt nav nekāda Sci-Fi piesitiena, skriešana pa sienām un lēkāšana. Just good old shooter. No manis vērtējums 10/10.

Foruma lietotājs Lukijs saka:

Kampaņa laba. Daudzspēlētāja režīms šausmīgs. Kartes dizains ir diezgan riebīgs, un daudz kemperu. Man ar to pietiek.

Foruma lietotājs Drejz saka:

Par spēli esmu starā. Jau spēlējot betu zināju, ka spēli jāpērk. Lai gan kampaņā esmu izgājis tikai pāris misijas, uzsvaru liku uz daudzspēlētāja režīmu, jo liels prieks atgriezties mūsdienīgā fast-paced šaušanā, kur nav nekādu sienu pa kurieni skrien, lēkā, kā arī nereālie killstreak, gadžetu/super ieroči.

Piedevām geimplejs uz PlayStation 4 Pro strādā ļoti gludi, un grafika ļoti skaista, kā arī ieroči šauj fantastiski gan vizuāli, gan skaņas ziņā. Spēlei dodo vērtējumu 8/10.


Vairāk vari uzzināt forumā Tavas atsauksmes par Call of Duty: Modern Warfare un Call of Duty: Modern Warfare tēmas sadaļā. Call of Duty: Modern Warfare iznāca 25. oktobrī uz PlayStation 4, Xbox One un PC.

Pasūti Call of Duty: Modern Warfare (54.99 EUR) caur LoveGame.lv

->Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon ~1.74 € mēn.<-

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

4 thoughts on “Konsolisti vērtē Call of Duty: Modern Warfare”

  1. Pirms uzspeeleeshanas arii man likaas ka buus labaakais COD.Bet izraadijaas ka vecais labais COD 4 tomeer patik labaak.Jaunajam COD dodu sesto vietu no visiem COD aiz trijaam MW,WAW un treshaa COD.Nesaku ka nepatiik bet kaut kas vinjam nav tas kas bija vecajos COD.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *