Manas domas: Terminator: Resistance – izskatās galīgi garām!

Konsoles.lv

Es labāk graužu vecmāmiņas ceptās piparkūkas nevis skatos uz šo šķietamo brūvēto izsmieklu Terminator: Resistance

Kādēļ šo spēli dēvēju par izsmieklu? Nu, taču paskaties, kāda fizika. Tā izskatās smieklīga – kustības ir neveiklas, nedabiskas un rodas iepaids, ka skatos spēli 2010. gadā.

Sāksim ar to, ka pats treileris izskatās ļoti vājš un nepārliecinošs. Bez nekāda piesātinājuma sajūtas, kas liktu man justies “jā, šī ir terminatora spēle!”, tā vietā jūtos “galīgi garām!”.

Šaušana ir savāda, garlaicīga un vienkārša. Es pat nevaru atrast īstos vārdus.  Īsākot sakot, viss šķiet ļoti prasti.

Konsoles.lv

Velti liku cerības, ka Terminator: Resistance būs labs gabals. Tas mani nepārsteidz, jo uzzinot to, ka spēli izstrādā Teyon spēļu veidotāji, kuri izstrādāja Rembo: The Video Game – sāku raudāt, jo neko labu no viņiem nevar sagaidīt. Kāpēc? Tāpēc, ka spēle iznāca 2014. gadā uz PlayStation 3, Xbox 360 un PC, un Metacritic vidēji saņēmusi 3 balles vērtējumu.

Jā, jā, no treilera nevar spriest par spēles pilno versiju, bet būsim godīgi, video un treileris var pateikt daudz, vismaz nojaust, kāda grabaža būs vai jau ir Terminator: Resistance. Sazin, kam jānotiek, lai notiktu pretējais. Bez tam, iemetu aci YouTube un paskatījos Terminator: Resistance – nožēloju, ka to darīju.

Terminator: Resistance oficiāli Eiropā iznāk jau šodien 15. novembrī uz PlayStation 4, Xbox One un PC.

Konsoles darbību atbalsta LoveGame.lv videospēļu internetveikals

->Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon ~1.74 € mēn.<-

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

3 thoughts on “Manas domas: Terminator: Resistance – izskatās galīgi garām!”

  1. jepp, izskataas peec baigaa meesla 😀
    izskataas ka licenzhu speeles leenaam saak atgriezties, lielaakaa probleema gan ka vinjas atgriezhaas taadas pashas kaa reiz aizgaaja – kaa meesli 🙁

  2. Vai būs diena, kad iznāks kārtīga Terminatora spēle ar Arnoldu priekšgalā? 😀

    Atliek vien skatīties jauno Terminatora Dark Fate filmu…

  3. Tāds pats, ka visi pārejie šūteri, nekādu atškiribu neredzu. 😀 Skaties šautenes tēmeklī un bliež pa kustīgiem mērķiem.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *