Konsolisti vērtē: Need For Speed Heat

Konsoles.lv

Need for Speed kā jau Need for Speed. Neko dižu jaunu spēlē neievēroju, bet tiem, kuriem patīk klasiskā arkādes stila braukšana, patiks arī šī,” saka foruma lietotājs Drejz

Foruma lietotājs Bubinators saka:

Need for Speed Heat varētu nosaukt kā nenopulētu dimantu. Ļoti detalizēta uzmanība ir pievērsta galvenajam instrumentam – automašīnām! Ja spēļu veidotāji pacentīsies kaut ko darīt lietas labā, lai spēle nenomirtu, tad pat ir potenciāls iekļūt starp gada spēlēm (game of the year).

Pēdējo reizi biju patīkami pārsteigts par 2015. gada Need for Speed, un pēc 4 gadiem ar visu Payback kritumu, esmu atkal tīkami pārsteigts. Pilsēta ielas gan derētu atdzīvināt ar lielāku satiksmi un cilvēku plūsmu, kas mūk malā.

Foruma lietotājs Drejz saka:

Need for Speed kā jau Need for Speed. Neko dižu jaunu spēlē neievēroju, bet tiem, kuriem patīk klasiskā arkādes stila braukšana, patiks arī šī.

Spēle piedāvā foršu izvēli – braukt naktī vai dienā. Naktī, piedaloties auto sacīkstēs tu pelni REP (jeb sliktā puikas statusu/reputāciju). Jo vairāk kruķi tev dzenās pakaļ (1-5 HEAT level), jo lielāka reputāciju vari iegūt.

Liela mašīnu izvēle ar ķūnēšanas iespējām. Spēlē ir arī salīdzinoši interesants stāsts. Šķiet, ka pirmo reizi Need for Speed vēsturē tu vari izvēlēties starp personāžiem ar ko spēlēt. Vari viņu nedaudz apģērbt kā vēlies. Bez tam priecē, ka spēlē nav loot box.

Jāatzīst, ka spēles stāsts ir īss. Grafika spēlē nepārsteidza. Mūzika nebija manā gaumē, tādēļ ātri vien to atslēdzu un lietoju PS4 Spotify. Un spēlē ielas ir ļoti tukšas, proti, cilvēku vispār nav uz ielām.

Kopumā spēle ir “okay”. Man nebija nekādas ekspektācijas, kā vienkārši arkādes stilā pabraukāties un pakavēt laiku. Vērtēju uz 6/10.


Vairāk vari uzzināt forumā Tavas atsauksmes par Need for Speed Heat un Need for Speed Heat tēmas sadaļā. Need for Speed iznāca 25. oktobrī uz PlayStation 4, Xbox One un PC.

Pasūti Need for Speed Heat (54.99 EUR) caur LoveGame.lv

->Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon ~1.74 € mēn.<-

Author: Oskars Miķelsons

Videospēļu žurnālists un liels kakao dzērājs. Mani var atbalstīt caur (patreon.com/konsoles)

One thought on “Konsolisti vērtē: Need For Speed Heat”

  1. Lielu paldies saku konsoles.lv foruma lietotājiem Bubinators un Drejz, kuri ļāva tapt “Konsolisti vērtē” materiālam 🙂 .

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *