Spēle, kur raudāju sievietes dēļ

Konsoles.lv

Es mēdzu aizmirst, cik skaista un emocionāla spēle ir Heavenly Sword. Tā ir mana pirmā PlayStation 3 spēle, kura pārsteidza ar to, cik tuva saikne tev var izveidoties ar virtuālu sievieti. Sievieti, kas spēles beigās liek tev raudāt…

Raudāju kā zīdainis un šņaucu puņķus tualetes papīros, jo spēles galvenā varone Nariko ir tik skaista un spēcīga sieviete, ka viņa nebija pelnījusi to, kas notika spēles beigās.

Paskat, kādi ir viņas sarkanie (laikam oranžie, eh, kāda starpība) mati. Cik nopietnas acis un ķermenis, kas ir vienās rētās un brūcēs. Saprotams kādēļ, jo viņai rokā ir divi lieli zobeni ar ko spēj sadalīt ikvienu pretinieku – lielākoties vīriešus. Es biju viens no pielūdzējiem. Nesanāca…

Lai arī mans rakstītais izklausās neveikls un apbreibinošs (tā notiek, kad raksti materiālu bārā kopā ar Pēteri), taču Heavenly Sword ir spēle, kas man sagādāja emocionālu pārdzīvojumu.

Konsoles.lv

Es Pēterim par šo sievieti esmu stāstījis un viņš man netic, ka virtuāla sieviete var likt spēlētājam emocionāli justies, pieķerties, domāt par viņu un just līdzi. Bet var! Pēterim teicu šādi: “Pēter, ja tu vien zinātu, kādu spēli es spēlēju 2007. gadā. Tas bija laiks, kad patiesi pirmo reizi savā televizora ekrānā vēroju teju vai dzīvu cilvēku nevis videospēles tēlu. Liekas, ka Nariko atrodas man blakus. Un dziļās sajūtas, ko sniedza spēles stāsts un virtuālā sieviete, man bija kas jauns. Tas ir ļoti jocīgi.” Bet Pēteris atbildēja: “Oskar, tev tas kakao ir mazāk jāņem iekšā.”

Bet mani vēl joprojām māc jautājumi. Kādēļ sieviete kā Nariko, kura dziļi sirdī ir jauka daiļā būtne nežēlīgi galina vīriešus? Kādēļ viņa ir eleganta un valdzinoša, pat ar visiem rokā esošajiem zobeniem? Kur pie joda ir spēles otrā daļa? Kādēļ katru reizi, kad viņa iepīkstas vai izdvešs skaņas liek manai sirdij ietrīsēties? Un kādēļ es vispār kaut ko tādu vaicāju?

Konsoles.lv

Iespējams, šis raksts ir viens no visu laiku dīvainākajiem rakstiem, kādu esmu rakstījis Konsoles.lv. Bet, ja tu esi spēlējis Heavenly Sword, iespējams, tu mani saprastu. Ja nē, varu tikai ieteikt. Labi, mums ar Pēteri bārā palikusi pēdējā pudele…

Ieskaties šī raksta aizkulisēs caur patreon.com/konsoles :).

Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

->Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon ~1.74 € mēn.<-

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

4 thoughts on “Spēle, kur raudāju sievietes dēļ”

  1. Nu gan, šis tiešām ir dīvainākais raksts no Oskara!
    Esmu spēlējis emocionālas spēles, bet ne līdz tādai stadijai.

    1. 2007. gadā mana fantāzija par spēlēm bija neatvairāma 😀 . Nonācu tādā stadijā, ka Nariko pat sapņos nāca ciemos 😀 .

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *