Oskars reaģē: Resident Evil 3 Remake – salūza beņķis

Konsoles.lv

Sazin kas vainīgs, bet skatījos Resident Evil 3 Remake atklāšanas treileri un attapos ar savu dibenu uz grīdas. Sabruka nolāpītais beņķis!…

Pirmām kārtām, beņķis salūza sievietes dēļ, jo vizuāli viņa ļoti labi izskatās, ka varētu būt manā darāmo sarakstā.

Otrām kārtām, īsfilmiņas un personāži izskatās detalizētas, it sevišķi, sejas – vizuāli reālistiskas, netīras, asiņainas, ievainotas un dzīvīgas.

Trešām kārtām, treileris uzbūra Resident Evil 2 Remake sajūtas un atmosfēru. Es to augstu vērtēju, un labprāt ko līdzīgu piedzīvotu, jo Resident Evil 2 Remake to baudīju kā putukrējumu.

Bet monētai ir arī otra puse, jo ir acīmredzami, ka Resident Evil 3 Remake būs ļoti līdzīgs Resident Evil 2 Remake – vizuāli un tehniski. Noteikti tās pašas mehānikas trešajā personā ar neveiklajām seju animācijām. Pat šajā treilerī saskatīju nedabisku mīmiku.

Līdz ar to, diezin vai saskatīsim spēlejamībā atšķirību, jo arī Project Resistance, kas ir iekļauts Resident Evil 3 Remake kā daudzspēlētāja (Online) režīms, ļauj noprast, ka viss spēlēsies kā Resident Evil 2 Remake.

Vai tas ir slikti? Nebūt nē! Tā kā neesmu spēlējis Resident Evil 3 (zinu, par to man ar pātagu vajadzētu noslānīt), es ar lielu interesi gaidu, kad varēšu izdzīvot stāstu un baidīties no zimbijiem. It īpaši, no tā, kuru video beigās parādīja uz sekundi.

Spēle iznāks 2020. gadā, 3. aprīlī – tik tuvu, bet tanī pašā laikā tik tālu.

Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

->Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon ~1.74 € mēn.<-

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

2 thoughts on “Oskars reaģē: Resident Evil 3 Remake – salūza beņķis”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *