Konsolisti vērtē: Star Wars Jedi: Fallen Order

Konsoles.lv

“Man Star Wars Jedi: Fallen Order pašlaik ieņem šī gada labāko spēles vietu. No spēles nevarēju atrauties, un piebeidzu divās dienās,” saka Konsoles.lv foruma lietotājs Drejz...

Foruma lietotājs Drejz saka:

Spēles stāsts šķita aizraujošs, jo nevienu brīdi nebija garlaicīga. Visu laiku jauni pavērsieni. Turklāt tev kā jaunajam džedajam jāapgūst visas iemaņas, ko kādreiz biji iemācijies no sava meistara, līdz pats kļūsti par meistaru. To visu apgūstot, tu varēsi plēst pretiniekus uz pusēm.

Spēles laikā nesaskāros ar nevienu gļuku. Brīdī, kad esi apguvis, kā pielietot savu gaismas zobenu, tad acīm vēl baudāmāka kļūst uzvara par visiem, kas tev stājās pretīm.

Man Star Wars Jedi: Fallen Order pašlaik man ieņem šī gada labāko spēles vietu. No spēles nevarēju atrauties, un piebeidzu divās dienās. Tie, kas plāno spēlēt, vai jau spēlē, iesaku spēlēt uz ja ne pašu grūtāko līmeni, tad vismaz uz vienu līmeni zemāk. Tas ir to vērts.

Vērtēju 9/10 (liktu 10, bet pēc spēles iziešanas nedaudz radās “mazuma sajūta”, jo stāstu prasās garāku).

Foruma lietotājs Guncha83 saka:

Spēle, ko gaidīju ar vislielāko nepacietību kopš izsludināšanas brīža… Par cik Star Wars franšīze man ir ļoti tuva sirdij, tad mani plosa divējādas sajūtas. Vislielākā sajūsma un vislielākā vilšanās vienlaicīgi.

Spēles stāsts – samērā interesants. Īsfilmiņas – ideālas, spēli spēlē kā filmu. Grafika – ekselenta uz Xbox One X. Spēles mehānika uz grūtākās pakāpes – ļoti interesanta.

Pie mīnusiem. Kartes ir palielas, un fast travel nav. Uz planētām ir jāatgriežas atkārtoti.

Pietrūkst normāls crafting. Var modificēt tikai apģērba krāsu, pončo ( nopietni? pončo?), kuģi, BD-1 palīgu un mazliet gaismas zobenu.

Vēl pietrūkst bruņu dažādība. Kur ir cybernetic implanti? Kur ir Džedi robes utt.? Kur, pie velna, ir sarkanās krāsas gaismas zobena kristāli? Bet visvairāk man pietrūka dark side spēks…

Foruma lietotājs Munco saka:

Viss pa lielam priecēja, bet animācijas citreiz diezgan savādas. Piemēram, galvenā varoņa Kela (Cal) kājas, kas tur pie velna notiek? Citādāk viss feini. Pasaules dizains, flora un fauna, viss pa smuko. Meklējot lietas (collectibles) mazliet uzvilka tas, ka nav nekāds fast travel.

Dialogs un kopējais stāsts arī bija labi, vienīgi galvenais varonis bišķiņ likās bez emocijām, klasisks labais puisis…

Bija okay. Vērtēju 7.5/10

Foruma lietotājs Eking saka:

Godīgi sakot, esmu pozitīvi pārsteigts par Star Wars Jedi: Fallen Order. Jūtams bijušā God of War spēles direktora darba ietekme. Tāpat spēle atgādina Uncharted sērijas piedzīvojumu garu – daudz rāpšanās, akrobātikas un skriešanas pa sienām (Respawn klasiskais rokraksts, kur nu bez tā).

Līmeņi ir ieturēti Metroidvania stilā – daudz jāmaldās par kapeņu labirintiem. Jedi: Fallen ir backtrackings, jo ir jāatgriežas iepriekšējās pasaulēs, kā arī daļa labirintu ir slēgta. Spēles cīņas mehānika ir aizgūtas no Sekiro, mīklas un pārvietošanas šaurās alās atgādina Tomb Raider. No visa pa mazumiņam no katras spēles, un sanāk Fallen Order. Kopumā lieliska piedzīvojuma spēle.

Foruma lietotājs Dundukss saka:

Pagaidām trīs stundas nospēlētas, un viss ir diezgan labi. Stāsts interesants, un Star Wars vide man ļoti patīk. Patreiz varētu piesieties pie neveiklas kameras un Mass Effect stila animācijām.

Mošķi ir smuki, cīņas sistēma atvieglināts souls tipa mehānisms, un spēle ir kā Uncharted/Laras Kraftas krustojums. Skill tree ir labs, un gaismas zobena uzlabošana gan liekas tikai vizuāla.

Pašlaik vērtēju 7/10.


Vairāk vari uzzināt forumā Tavas atsauksmes par Star Wars: Jedi Fallen Order un Star Wars: Jedi Fallen Order tēmas sadaļā. Star Wars: Jedi Fallen Order iznāca 15. novembrī uz PlayStation 4, Xbox One un PC.

Pasūti Star Wars: Jedi Fallen Order (49.99 EUR) caur LoveGame.lv

->Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon ~1.74 € mēn.<-

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

One thought on “Konsolisti vērtē: Star Wars Jedi: Fallen Order”

  1. Lielu paldies saku Konsoles.lv foruma lietotājiem Drejz, Gunhca83, Munco, Eking un Dundukss, kuri izteica savus iespaidus par spēli, un ļāva dienas gaismu ieraudzīt Konsolisti vērtē: Star Wars: Jedi Fallen Order materiālam 🙂 .

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *