Microsoft atklāj nākamās paaudzes konsoli Xbox Series X

Konsoles.lv

Divas reizes jaudīgāks par Xbox One X. Klusāks un vēl efektīvāks. The Game Awards pasākumā Microsoft oficiāli atklāja nākamās paaudzes Xbox Series X konsoles izskatu, kontrolieri un demonstrēja Hellblade 2 spēli…

Xbox boss Fils Spensers (Phil Spencer) intervijā ar GameSpot apgalvoja, ka Xbox Series X “piedāvās četras reizes lielāku CPU apstrādāšanas jaudu nekā Xbox One X ar vēl klusāku un efektīvāku pieeju”.

The Game Awards pasākuma ietvaros demonstrēja Hellblade 2 spēli, un P. Spensers atzīmēja, ka video ir ņemts no paša spēles procesa un rādīts uz jaunā Xbox Series X reālā laikā.

“Mēs vēlējāmies nākamajai Xbox konsolei dramatiski uzlabot jaudu. Tādēļ matemātiski izsakoties, GPU jauda ir astoņas reizes lielāka nekā Xbox One un divas reizes lielāka par Xbox One X,” sacīja P. Spensers GameSpot intervijā. Līdz ar to, ja Xbox One X sastāv no 6 teraflopiem, tad Xbox Series X varētu sastāvēt no 12 teraflopiem.

Xbox Series X ir iekļauts CPU, kas balstīts uz AMD’s Zen 2 un Radeon RDNA tehnoloģijas. Jaunā konsole izmanto NVMe SSD, kas nodrošinās īsākus gaidīšanas mirkļus (load times). Turklāt Xbox Series X atbalstīs 8K izšķirtspēju ar 120 kadriem sekundē (fps), kā arī staru izsekošanas (ray tracing) tehnoloģiju.

Jaunā Xbox kontroliera dizains ir veidots, lai pielāgotos vairākiem cilvēku roku izmēriem. Tajā ir iekļauta Share pogu, lai varētu dalīties ar spēlē uzņemtajām bildēm un video.

Spēļu pults strādās uz Xbox One, Windows 10, un būs iekļauts visos Xbox Series X komplektos.

Turklāt Auto Low Latency Mode (ALLM) un Dynamic Latency Input (DLI) “Xbox Series X padarīs par visatsaucīgako konsoli,” teica P. Spensers. Un konsole ir veidota ar skatu uz mākotni (cloud), proti, cilvēki varēs spēles spēlēt gan uz konsoles, gan uz citām ierīcēm, piemēram, uz viedtālruni.

Xbox One Series X relīze ir gaidāma 2020. gada beigās.

Avots: thevergegamespot

Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

->Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon ~1.74 € mēn.<-

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

7 thoughts on “Microsoft atklāj nākamās paaudzes konsoli Xbox Series X”

  1. Man, atklāti sakot, patīk, kaut kas citādāks 🙂 .

   Taču vienubrīd asociējās ar malkas pagali, ko ar cirvi cirst 😀 .

   1. Man jau vairāk interesē
    PS5, bet kas zin, ja nu kāda spēle iznak, kura nav uz PS un to ļoti gribās, tad absvertu domu, pa šīs mantiņas iegadi.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *