“Salavecīt, lūdzu, neslāni mani ar žagaru” saka Konsoles īpašnieks Oskars

Konsoles.lv

Kāds iemesls slānīšanai? Salauzu vectētiņa beņķi, kad skatījos Resident Evil 3 Remake treileri, bet, Salavecīt, mēs taču tam varam piemiegt ar aci?…

Es zinu, ka esi ļoti aizņemts. Jāgatavo ragavas. Jāapķemē brieži. Jāspodrina zābaki. Jāglauda bārda. Un pats galvenais, lielajā maisā jāsastiepj visa plānētas Zeme dāvanas, ko dāvināt 7 miljardiem cilvēku.

Taču, tā tu pagājušogad neatnāci, un man nācās spēlēt videospēles un ēst piparkūkas vienam.

Lai arī pagājušo reizi tu pie manas līkās eglītes atstāji slapju žagaru ar metāla kātu, šoreiz es tomēr vēlos ko maigāku. Proti, es ļoti vēlos, lai tu man uzdāvinātu “veiksmi”. Veiksmi, lai videospēļu medijs Konsoles kļūtu par spēcīgu un stabilu mediju.

Jāatzīst, ka beidzot jūtu izmaiņas uz labo pusi. Kad augstskolas ietvaros veidoju radošo projektu “Latvijas videospēļu medijs: saturu un auditorijas interešu izpēte”, es sapratu, kādā virzienā attīstīt Konsoles.lv.

Tādēļ, sākot ar brīdi, kad pāņēmu divu mēnešu pauzi (aizņemts ar bakalaura rakstīšanu – 2019. gada maijs līdz jūlijam) no Konsoles.lv un līdz šim pēdējiem veiktajiem darbiem skatītāju skaits Konsoles.lv ir audzis. Tas man priecē, jo ir ticība, ka viss var notikt un īstenoties. Galvenais nepadoties.

Ir vajadzīga šī “veiksme”, jo, būsim atklāti, bez veiksmes nekas nenotiek.

Izklausās, ka viss iet uz labo pusi, un tā šķietami ir, taču ir vajadzīga šī “veiksme”, jo, būsim atklāti, bez veiksmes nekas nenotiek. Tu vari smagi cīnīties kaut vai visu mūžu un tā arī mērķi nesasniegt, taču, kad uzsmaida veiksme (atradies īstajā laikā un vietā, un tamlīdzīgi), lietas aiziet.

Salīdzinājumam, kādēļ dažas videospēles, kas būtu pelnījušas vairāk knapi pārdodas? Bet spēles, kas kvalitātē ir vājas, vienkāršas vai nodrāztas apgrozībā krīt miljonos?

Neticēsiet, taču tikko saņēmu no Ziemassvētku vecīša vēstuli, tajā rakstīts: “Oskar, man ir 40 centimetru gara bārda. Un vai kādam tas rūp? Vai kādam rūp, cik grūti ir to kopt un cik man tā ir svarīga? Klausies, dēliņ, dzīve ir netaisnīga, smaga un nežēlīga. Visiem ir pie kājas tava laime. Tikai tu pats vari sevi darīt laimīgu. Tas ir – noticēt sev!”

Tādēļ ticam sev un darām brīnumlietas 🙂 .

Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

->Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon ~1.74 € mēn.<-

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

3 thoughts on ““Salavecīt, lūdzu, neslāni mani ar žagaru” saka Konsoles īpašnieks Oskars”

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *