Konsoles Gada Spēle 2019 (+ balvas ieguvējs)

Konsoles.lv

Desmit labākās spēles 2019. gadā ir noskaidrotas. Un Konsoles.lv foruma lietotāji ir lēmuši, kura ir Konsoles Gada Spēle 2019!…

Iepriekšējās Konsoles Gada spēles:

Balvas ieguvējs (noskaidrots izlozes veidā) ir cilvēks ar foruma segvārdu Rapaks. Apsveicu, tevi! Dodies uz forumu un dod šeit ziņu triju dienu laikā, ja nē, notiks atkārtota izloze, lai noskaidrotu nākamo laimētāju.

Vēlos teikt lielu paldies visiem, kuri piedalījās šajā pasākumā. Kopumā 40 lietotāji izvirzīja nominācijas spēlēm, taču 47 nobalsoja izšķirošajā balsojumā.

2020. gadā ir gaidāmas daudzas labas spēles. Tādēļ turam acis vaļā, lai arī šajā gadā noteikti Konsoles labāko spēli 🙂 . Līdz nākamajai reizei!

Pasūti spēles caur LoveGame.lv:

->Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon ~1.74 € mēn.<-

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

11 thoughts on “Konsoles Gada Spēle 2019 (+ balvas ieguvējs)”

  1. Tas ir tikai un vienīgi Tavs viedoklis. Manuprāt Metro ir slikta spēle, un izstrādātāji var iet ieskrieties, jo noslēdza ekskluzivitātes līgumu ar Epic.

    1. Drīz jau līgums beigsies ar Epic un varēs nopirkt spēli pa 10 euro ar visiem DLC. Bet tā šo sarakstu veidoja konsoles lietotāji balsojot nevis Oskars.

  2. Protams, tas ir tikai mans viedoklis un nevienam es to neuzspiežu, ka manās acīs Metro ir laba spēle un tas, ka viņi noslēdza līgumu ar Epic, tas man to spēli sliktāku nepadara.

    1. PainFoinmr, varu tikai ieteikt 🙂 . Ir brīži spēlē, ka patiesi aizrauj, it sevišķi, gadījumos, kad simtiem zombiji skrien tev pakaļ.

      1. Days Gone šķiet diezgan vienveidīga, monotona, kas mazina vēlmi turpināt. Action nav slikts, atgādina The Walking Dead seriālu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *