Manas domas: cilvēki sāk runāt par Grand Theft Auto 6

Konsoles.lv

Pēdējā laikā uz manu viedtālruni nāk paziņojumi par Grand Theft Auto 6. Apstulbis skatos un brīnos, kaut kādi treileri, kaut kāda noplūdusi informācija. I bitīt matos, vai tas tiešām notiek?…

Atverot viedtālrunī paziņojumus, ir skaidrs, ka treileri ir viltoti. Tas nekādā gadījumā neataino GTA 6. Ir skaidrs, ka nekāda informācija nav noplūdusi. Bet vērts atzīmēt, ka pagājušogad ziņoju par baumām – GTA 6 iznāks uz PlayStation 5 2020. gadā un aktieris nejauši ir atklājis, ka strādā pie nākamās GTA spēles.

Es nedzīvoju alā (nu labi, dažreiz pārlaižu tur ziemas miegu), un labi saprotu, ka visi, pat tantes un opi gaida GTA 6. Taču, interesanti, kādēļ piepeši tagad cilvēki izrāda lielu interesi par to un sāk YouTube pasaulē raiti publicēt informāciju?

Ja fani sāk rosīties, cilvēki sāk runāt, diskutēt, dalīties ar informāciju (patiess vai nepatiess), iespējams, norāda uz to, ka ilgais, klusais vulkāns drīz būs nemierīgs un sāks mosties!

Pēdējās baumas, balstoties pēc YouTube kanāla SKizzleAXE video , ka GTA 6 darbība norisināsies Floridā (Vice City). Spēles karte būs trīs reizes lielāka par GTA 5. GTA 6 treileris ir gaidāms šī gada maijā, un spēle iznāks 2020. gada beigās.


Ieskaties šī raksta aizkulisēs un klausies ekskluzīvi divu minūšu audio no manis caur patreon.com/konsoles. Dzeru kakao un runāju 😀 .

Iepriekšpasūti jaunākās spēles uz PlayStation 4 vai Xbox One caur LoveGame.lv

->Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon ~1.74 € mēn.<-

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

2 thoughts on “Manas domas: cilvēki sāk runāt par Grand Theft Auto 6”

    1. Jā, baumas ir dažādas, bet es domāju, ka tam ir noteikti kāds pamats. Iespējams, ka spēle neiznāks tuvākajā laikā, bet varbūt vismaz šogad vai nākamgad oficiāli tiks atklāts GTA 6, parādot kādu tīzeri, bildes vai ko tamlīdzīgu. Un tad R* droši vien alkal mūs mocīs un liks paralēli gaidīt vēl divus gadus gluži kā tas bija ar GTA 5.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *